مواضع سخیف و بی‌ادبانه ترامپ خریدار ندارد/ قدرت دفاعی و موشکی را با استناد به برنامه ارتقاء می‌دهیم

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “مواضع سخیف و بی‌ادبانه ترامپ خریدار ندارد/ قدرت دفاعی و موشکی را با استناد به برنامه ارتقاء می‌دهیم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ حاتمی در جمع مدیران وزارت دفاع در واکنش به خروج ترامپ از برجام اظهار داشت: مواضع سخیف و بی ادبانه مدیرعامل جمهور آمریکا در جهان دیگر خریدار ندارد و ملت ایران با اراده مستحکم راه پرافتخار خود را با اقتدار ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه از ماه ها قبل پیش بینی می شد که ترامپ از برجام خارج شود، اضافه کرد: این رفتار مدیرعامل جمهور آمریکا نشان داد وی احترامی برای تعهدات کشورش قائل نیست و به طرز حتم این کشور با اتخاذ این گونه سیاست ها در آتی بیش از قبل منزوی شده و باعث تزلزل اعتماد در صحنه بین الملل به آمریکا می‌شود.

وزیر دفاع با بیان اینکه آمریکا هیچگاه به تعهداتش پایبند نبوده است، تصریح کرد: این کشور طی ۴۰ سال قبلی علیه ملت ایران در برهه های مختلف توطئه و دسیسه چینی کرده و مواضع خصمانه اخیرشان در خروج از برجام، مهر تاییدی بر اعمال خباثت آمیز علیه کشورمان بود و باز هم تعبیر امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از آمریکا با اسم «شیطان بزرگ» بر همگان نمایان شد.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها در هر شرایطی در جستجوی اعمال محدودیت و اعمال فشار علیه ایران اسلامی بوده است، گفت: اقدام دیشب ترامپ ورژن تازه از رفتارهای خباثت آلود آنها در دشمنی با ملت ایران است و مسئله تازه ای قلمداد نمی شود و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با اینگونه موقعیت ها مواجه بوده ایم و پیشرفت و اقتدار مثال زدنی امروز کشورمان مرهون مقابله عزتمندانه ملت با این تحریم ها و دشمنی هاست.

حتما بخوانید   ارتش نقش مهمی در تامین امنیت اقتصاد کشور دارد

امیر حاتمی با بیان اینکه امروز حقانیت جمهوری اسلامی ایران با اجرای تعهدات خود در برجام برای دنیا ثابت شده است، خاطرنشان کرد: ملت رشید ایران امروز در دنیا حاوی اقتدار، عزت و احترام مخصوصی است و در طرف دیگر هرگونه تضییع حقوق خود قاطعانه خواهد ایستاد و سر تعظیمی در طرف دیگر هیچ کشوری فرو نخواهد آورد.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه در شرایط حال حاضر انسجام و وحدت ملی مشت کوبنده بر دهان یاوه گویی های ترامپ و متحدانش است، تاکید کرد: به ملت شریف ایران اسلامی و رهبر فرزانه و دولت خدمتگزار قول می دهیم که قدرت دفاعی را روز به روز تقویت کنیم و قدرت موشکیمان را به کوری چشم بدخواهان این ملت با استناد به برنامه ارتقاء خواهیم داد. 

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “مواضع سخیف و بی‌ادبانه ترامپ خریدار ندارد/ قدرت دفاعی و موشکی را با استناد به برنامه ارتقاء می‌دهیم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران