موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تکمیل نگه‌داری از وسایل شهداست

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تکمیل نگه‌داری از وسایل شهداست” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

سردار خضرایی راد:

مدیرعامل سابق موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: این موزه آمادگی دارد تا ضمن ثبت و ضبط خاطرات خانواده شهدا، وسایل شهدا را نیز برای نشان دادن عمومی به بهترین شکل نگه‌داری کند.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، سردار جواد خضرایی راد مدیرعامل سابق موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مراسم تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم و خانواده هایی که کارهای شهدایشان را به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هبه کردند، اظهار داشت: کشورها و همه دولت ها برای حفظ وحدت ملی و نشان دادن قابلیت های کشورشان سعی می کنند حماسه و جنگی که در کشورشان روی داده را با غلو معرفی دهند، حتی بعضا جعل حماسه هم می کنند.

وی اضافه کرد: طی سالیان قبلی دشمنان اسلام و انقلاب متوجه شدند در درگیری با مردم کشورمان توفیقی به دست نمی آورند از آنجاییکه مردم کشورمان حاضرند در دفاع از کشور و دین شان از جان خود نیز بگذرند؛ لذا وظیفه داریم حتی به اندازه سهمی اندک ایثارگری های شهدا در دفاع مقدس و در دفاع از حرم اهل بیت را به بهترین نحو ممکن به اطلاع مردم برسانیم؛ از این روی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با توانمندی هایی که دارد سعی دارد تا این ایثارگری ها را منعکس کند و آثاری را که خانواده شهدا از شهدایشان هبه می کنند را به بهترین شکل برای بازدید عموم نگاه داری کند.

حتما بخوانید   آمریکا تحریک کننده رژیم بعث عراق برای حمله به ایران بود/ با فرمان امام همه به میدان جهاد آمدند

سردار خضرایی راد اضافه کرد: این موزه به علاوه از طرف دیگر این آمادگی را دارد تا خدمت تک تک خانواده شهدا رفته و ضمن ضبط و ثبت خاطرات این عزیزان وسایل شهدایشان را نیز در این موزه نگه داری کند.

وی تاکید کرد: دفاعی که فرزندان این کشور برای حفظ انقلاب اسلامی انجام دادند دلیل شده تا دشمنان را در طمع دست آزیدن به این سرزمین اسلامی پشیمان کند چون می دانند با اینحال اگر اشتباهی مرتکب شوند و بخواهند تعرضی به این کشور داشته باشند همه مردم تکمیل دفاع از این سرزمین و جمهوری اسلامی هستند.

انتهای پیغام/۲۳۱

امیدواریم نوشته “موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تکمیل نگه‌داری از وسایل شهداست” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران