میزبانی فرزندان شهدا از خانواده‌های شهدای ارمنی

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “میزبانی فرزندان شهدا از خانواده‌های شهدای ارمنی” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، بیست و هشتمین قرار ماهیانه هیئت فرزندان شهدای اسلام به خاطر شهدای دی ماه با حضور جمعی از هنرمندان و خانواده‌های شهدا از نمونه خانواده شهدای ارامنه در امامزاده صالح برگزار شد.

امیر جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهار داشت: شهیدان با نثار خون خود عزت و افتخار را نصیب اسلام کردند، آن ها به عهد با خدای خود وفا کردند.

وی اضافه کرد: شهیدان با اهدای جان خود در جهت دفاع از اسلام و کشور با خدا معامله کردند.

امیر جهانشاهی با اشاره قدرت دفاعی کشورمان ادامه داد: مطرح آمادگی می کنیم که هرج ا شما خانواده‌های شهدا و مردم نیازمند کمک باشند با فرمان مقام معظم رهبری و وحدت نیروهای مسلح به میدان می آییم. همانگونه که در زلزله کرمانشاه به یاری مردم زلزله زده رفتیم.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: خصوصیت شما فرزندان شهدا این است که رابطه خونی با اسلام، قرآن و انقلاب دارید و اجرا یادواره‌ها به وسیله شما نشات گرفته از اخلاص، تعهد و ولایت و رهبری است.

در انتهای این مراسم امیر جعفری و علی مسعودی از بازیگران سینما طاق شال‌هایی را تقدیم چندین عدد از خانواده‌های شهدای دی ماه کردند.

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “میزبانی فرزندان شهدا از خانواده‌های شهدای ارمنی” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   خبر ظهور انقلاب اسلامی در قرآن/ امام خمینی (ره) ترجمان گوینده آیات و روایات پیشین است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۸, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران