«ناوشکن دماوند» در حال انتقال به کارخانجات تعمیراتی است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “«ناوشکن دماوند» در حال انتقال به کارخانجات تعمیراتی است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

امیر دریادار «امیر رستگاری» مدیرکل سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، در خصوص حادثه ناگواری که مدتی قبل برای ناوشکن دماوند بوجود آمد، اظهار داشت: به دلیل شرایط طوفانی دریای شمال ناوشکن دماوند از کنترل خارج شد و به موج شکن برخورد کرد و هم اینک نیروهای مربوطه در مرحله رهاسازی و ارسال آن به رده تعمیراتی هستند.

وی با بیان اینکه تا ناوشکن به رده تعمیراتی نیامده است و تمام سطوح آن از انتها تا ارتفاع مورد ارزیابی قرار نگیرد نمی‌توان برآوردی از هزینه‌های ممکن عنوان کرد، اضافه کرد: هم اینک اخبار پخش شده براساس مشاهدات غواصان بوده و مطمئناً بعد از ارسال ناوشکن به سری تعمیراتی، سازمان صنایع دریایی جهت تعمیرات ورود پیدا خواهد نمود.

امیر رستگاری خاطرنشان کرد: ناوشکن دماوند هنوزً در فاز جابه‌جایی قرار دارد، آسیب‌ها تا حدودی جدی مشاهده شده و بیشتر بدنه این ناوشکن صدمه دیده است.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است؛ حدود ۲ هفته پیش ناوشکن دماوند با موج شکنی در دریای شمال برخورد و دچار آسیب جدی شد که در این حادثه تکاوران «بیژن زارع» و «امیر باصره» به شهادت رسیدند.

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “«ناوشکن دماوند» در حال انتقال به کارخانجات تعمیراتی است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   سیلی‌های محکم‌تری برای داعش مقرر کرده شده است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران