ناوگروه نیروی دریایی ارتش در سریلانکا پهلو گرفت

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “ناوگروه نیروی دریایی ارتش در سریلانکا پهلو گرفت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، ناوگروه ۵۰ عملیاتی آموزشی نیروی دریایی راهبردی ارتش تشکیل شده از ناوشکن‌های نقدی و بایندر و ناو خدمات رسانی رزمی تنب به منظور تحکیم و ارتقاء روابط بین دو کشور ایران و سریلانکا و نیز گسترش فرهنگ صلح و دوستی در بندر کلمبو کشور سریلانکا پهلو گرفت.

با استناد به این خبر، جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نیروی دریایی ارتش به منظور طی دوره کارورزی این ناوگروه را همراهی می‌کنند.

در بدو ورود ناوگروه ۵۰ نیروی دریایی راهبردی ارتش به کشور سریلانکا، محمد امیری زایری سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور با حضور در یگان‌های شناور ناوگروه به کارکنان آن خوشامد گفت.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود، در طول مدت پهلوگیری ناوگروه کشورمان در بندر کلمبو، برنامه‌های متعددی از نمونه دیدار متقابل فرماندهان ناوگروه با فرماندهان ارشد کشور سریلانکا، بازدید از مراکز آموزشی و عملیاتی نظامی، حضور در اماکن فرهنگی و تاریخی و اجرا مسابقات ورزشی پیش بینی شده است.

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “ناوگروه نیروی دریایی ارتش در سریلانکا پهلو گرفت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   ناوگروه نیروی دریایی ارتش در ماخاچ قلعه روسیه پهلو گرفت
نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۲۸, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران