ناکامی خانواده شهید رمضانی برای دفن مادر شهید در قطعه ۲۵

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “ناکامی خانواده شهید رمضانی برای دفن مادر شهید در قطعه ۲۵” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

خبر تکمیلی/

در پی مخالفت سازمان بهشت زهرا (س) و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران با تدفین پیکر مادر شهید «مجید رمضانی» در قطعه ۲۵ گلزار شهدا، پیکر مطهر این مادر شهید دقایقی پیش در قطعه خانواده شهدا، تشییع و به خاک سپرده شد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، قطعه ۲۵ (صالحین) در دست به پیکر مطهر پدران و مادران دو شهید، سه شهید و جانبازان است. در این قطعه مادر شهیدان جهان‌آرا، حاجی بخشی و تنی چند از پدران و مادران چند شهید به خاک سپرده شده‌اند، با اینحال از دوران دفاع مقدس تا به امروز استثنائاتی نیز صورت گرفت و مادر شهدایی از قبیل کاظم رستگار و بروجردی نیز در این قطعه به خاک سپرده‌ شده‌اند.

دو روز قبل مادر سردار شهید «مجید رمضانی» دارفانی را وداع گفت و خانواده وی و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرری، درخواست کردند تا پیکر مطهر این مادر شهید در قطعه ۲۵ و در جوار مادران شهدا و پیر جبهه‌های دفاع مقدس حاجی بخشی، تدفین شود با اینحال با مخالفت سازمان بهشت زهرا (س) و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران مواجه شدند.

برای تدفین مادر شهید رمضانی در قطعه ۲۵، به نامه‌ای از جانب بنیاد شهید و امور ایثارگران ضروری شد که به جهت عدم تایید، پیکر مطهر این مادر شهید دقایقی پیش، بعد از دو روز بلاتکلیفی، در قطعه خانواده شهدا، تشییع و به خاک سپرده شد.

حتما بخوانید   زیارت قبور شهدای گمنام بوستان فدک به وسیله خانواده‌های شهدای مازندرانی + عکس ها

 

انتهای پیغام/ ۱۱۲

امیدواریم نوشته “ناکامی خانواده شهید رمضانی برای دفن مادر شهید در قطعه ۲۵” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۲۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران