نشست هم اندیشی فرمانده کل ارتش با چندین عدد از درجه‌داران

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “نشست هم اندیشی فرمانده کل ارتش با چندین عدد از درجه‌داران” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی و ایمنی دفاع پرس، پیشتر برپایی نشست‌های هم اندیشی فرمانده کل ارتش با اقشار مختلف آجا، امیر سرلشکر موسوی با درجه‌داران در حال آموزش مرکز آموزش خدمات رسانی شهید امانی نزاجا دیدار و گفت‌وگو کرد.

درجه داران مرکز تربیت و آموزش خدمات رسانی شهید فیض‌الله امانی نیروی زمینی ارتش در این نشست به بیان دیدگاه‌ها، مساله‌ها و مشکلات خود پرداختند.

امیر سرلشکر موسوی با استقبال از دیدگاه‌های مطرح شده در این دیدار، ضمن تبیین عده ای از راهبردهای مورد نظر خود و تأکید بر تداوم اجرا این نشست های تخصصی در رده های مختلف، استمرار آن را با اسم یک فرهنگ اثرگذار در بین فرماندهان و کارکنان آجا امری مهم و ضروری دانست.

به علاوه از طرف دیگر فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در نشستی شبیه به با دانشجویان دانشگاه محشر دفاع ملی (داعا) در مقطع دکتری دیدار کرد.

در این نشست دانشجویان به بیان نظرها و دیدگاه های خود در خصوص مسائل مختلف ارتش پرداختند و جواب های خود را از فرمانده کل ارتش دریافت کردند.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “نشست هم اندیشی فرمانده کل ارتش با چندین عدد از درجه‌داران” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   سردار پاکپور درگذشت پدر سرلشکر سلیمانی را تسلیت گفت
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۱۶, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران