نمی‌توانیم درمقایسه با نیازهای مردم بی اختلاف باشیم/ جای جای ایران عرصه خدمت‌رسانی سپاه به مردم است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “نمی‌توانیم درمقایسه با نیازهای مردم بی اختلاف باشیم/ جای جای ایران عرصه خدمت‌رسانی سپاه به مردم است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرلشکر «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از برنامه ساماندهی آب‌های غرب کشور در سخنانی اظهار داشت: سپاه از متن مردم و انقلاب برخاسته است، بدین خاطر هیچ‌گاه نمی‌تواند درمقایسه با نیازهای انقلاب و مردم بی اختلاف باشد.

وی حضور در عرصه سازندگی، کمک به محرومیت‌زدایی و بسترآفرینی برای اشتغال و رونق‌بخشی به زندگی مردم را یکی از نیازهای مهم امروز برشمرد و تصریح کرد: هرچه دولت در این عرصه بسترها را ممکن کند، آمادگی داریم با نگاه جهادی و رفتار پیشرو، با کمک خود مردم و نقش‌دهی به بخش‌های خصوصی و توانمندی‌های بومی و ایرانی به ایفای نقش بپردازیم.

وی با بیان اینکه سپاه به اقتضای شرایط و نیازها با مظلومیت بهمراه قاطعیت و عزم راسخ به حضور در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی کشور ادامه خواهد داد، تصریح کرد: در این عرصه دولت نیز نقش آفرین بوده و می‌تواند بسترها را بیش از قبلی ممکن سازد.

فرمانده کل سپاه اجرای برنامه ساماندهی آ‌ب‌های غرب کشور را نمونه ای از نقش وهمت سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)در عرصه سازندگی، عمرانی و کمک به مردم توصیف و خاطرنشان کرد: امروز با مشاهده آن باید به خود ببالیم و انشالله با سود برداری از آن، رضایت و خوشحالی مردم بهترین مزد و هدیه برای ما خواهد بود.

حتما بخوانید   فراخوان تولید نمایش‌‌های خیابانی

وی با تاکید بر اینکه هیچگاه نگاه سودآور و منفعت محور نداشته و نداریم، گفت: طلبی که هم اینک به دلیل اینگونه اعمال از دولت داریم و در عین حال کار سازندگی و اجرای برنامه ها را متوقف نکرده ایم بهترین و محکم ترین دلیل است.

سرلشکر جعفری در قسمت دیگری از سخنانش اظهار کرد:  قبل از اجرای برنامه و فعالیت  سازندگی در جاهای مرزی نیاز به برقراری امنیت است که به حمدالله  به وسیله رزمندگان نیروی زمینی سپاه و بسیجیان غیور منطقه کردستان و جاهای مرزی، این امنیت به خوبی تامین شده است.

ایشان پیشتر خاطرنشان کرد: دشمنان برنامه‌های متعددی علیه ایران و منطقه پیاده کرده‌اند و پیوسته نتیجه تصویر می‌گیرند با اینحال عبرت نگرفته و به توطئه و خباثت‌های خود ادامه می‌دهند.

فرمانده کل سپاه تمرکز بیشتر بر خدمت‌رسانی را نگاه تازه بسیج عنوان و با اشاره به برنامه ساماندهی آبهای غرب کشور، گفت:  این برنامه در صورت برنامه‌ریزی خوب و به کارگیری ظرفیت‌ها در راستای استفاده مردم از آب و زمین، تفاوت تعیین کننده و بنیادی را در منطقه رقم خواهد زد.

سرلشکر جعفری، سازندگی و رفع محرومیت را از عرصه های پاسداری از انقلاب اسلامی توصیف و تصریح کرد: اگر اجرای برنامه های سازندگی را در نقشه ایران جانمایی کنند، جای جای این سرزمین اسلامی عرصه خدمت رسانی سپاه به مردم است.

فرمانده کل سپاه در انتهای تاکید کرد: سپاه در تمامی عرصه‌های خدمت رسانی نه تنها سودآوری را مدنظر نداشته و ندارد، حتی منافع مردم و رفع محرومیت به ویژه در جاهای مرزی را دنبال می‌کند.

حتما بخوانید   قدردانی استاندار و امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از سپاه

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “نمی‌توانیم درمقایسه با نیازهای مردم بی اختلاف باشیم/ جای جای ایران عرصه خدمت‌رسانی سپاه به مردم است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۲۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران