«نه به کتاب نخواندن»؛ شعار سی و یکمین کنفرانس کتاب تهران

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “«نه به کتاب نخواندن»؛ شعار سی و یکمین کنفرانس کتاب تهران” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، ششمین نشست شورای سیاست‌گذاری سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی کتاب تهران با ریاست محسن جوادی؛ مدیرعامل کنفرانس و عضو های شورا روز چهارشنبه (۲۲ فروردین ماه) در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

«همایون امیرزاده» سخنگوی سی و یکمین کنفرانس کتاب تهران با اشاره به مصوبات این نشست اظهار داشت: با استناد به فراخوان پخش شده برای هم کاری مردم در انتخاب شعار، تعداد ۳۰ شعار منتخب در نشست مطرح شد و نتیجا بعد از بحث و تبادل نظر شعار «نه به کتاب نخواندن» با اسم شعار این دوره از کنفرانس انتخاب شد.

وی اضافه کرد: به علاوه از طرف دیگر چندین عدد از پوسترهای منتخب در نشست نمایش داده شد و پوستر کنفرانس کتاب نیز انتخاب شد و مقرر شد بعد از اعمال تفاوت نهایی معرفی شود.

امیرزاده به علاوه از طرف دیگر با اشاره به روند اجرایی در کنفرانس کتاب گفت: در این نشست خبری از روند اجرایی کنفرانس و تکمیل سازی مصلای امام خمینی (ره) به وسیله قائم مقام کنفرانس ارایه شد.

سخنگوی سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی کتاب تهران از ادامه روند بورسیه کنفرانس کتاب اطلاع داد و گفت: با نظر عضو های شورا مقرر شد بورسیه کنفرانس به رسم سال قبلی با دعوت از نویسندگان، مترجمان و آژانس‌های ادبی به فعالیت خود ادامه دهد.

در ششمین نشست شورای سیاست‌گذاری کنفرانس کتاب تهران که با ریاست محسن جوادی برگزار شد مردها سید محمد بهشتی، علی‌اکبر اشعری، فریدون عموزاده خلیلی، رضا امیرخانی، محمد حمزه‌زاده، محمد سلگی، یحیی دهقانی، امیرمسعود شهرام‌نیا، مهدی اسماعیلی‌راد، محمدجواد مرادی‌نیا و همایون امیرزاده حضور داشتند.

حتما بخوانید   پوستر نمایش «کابوس تلخ آدم» معرفی شد+ تصویر

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “«نه به کتاب نخواندن»؛ شعار سی و یکمین کنفرانس کتاب تهران” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۲۲, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران