نیروی زمینی از تولیدات ملی خدمات رسانی می‌کند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “نیروی زمینی از تولیدات ملی خدمات رسانی می‌کند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش همزمان با لحظه سال تحویل در جمع کارکنان و خانواده های تیپ ۷۱ ابوذر اظهار داشت: سالی را که پشت سر گذاشتیم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سال بسیار پر فراز و نشیبی بود که رهبر معظم انقلاب در فرمایشات نوروزی نیز به آن اشاره فرمودند.

وی با بیان اینکه در سال قبلی عزیزانی همراه با ما بودند و الان خفته در خاک هستند، اضافه کرد: در این لحظه از تحویل سال تازه آنها را فراموش نکنیم به ویژه شهدای عزیزمان که امنیت امروز را مدیون آنها هستیم.

امیر حیدری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال تاکید کرد: خدمات رسانی از تولید ملی اهمیت بینهایت زیادی دارد که معظم‌له امسال را به این اسم نامگذاری فرمودند. نیروی زمینی ارتش از سال قبلی به این امر اهتمام داشته و تمام کالاهای مصرفی را از تولیدات داخل ممکن و سود میبرد در سال تازه نیز ما در نیروی زمینی مصرف تولید داخلی را اولویت قرار می‌دهیم تا شکوفایی و رونق کالاهای ایرانی در چرخه اقتصاد بیشتر از قبلی شود.

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “نیروی زمینی از تولیدات ملی خدمات رسانی می‌کند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   ارتش نقش مهمی در تامین امنیت اقتصاد کشور دارد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران