نیروی هوایی باید به قدرت منطقه‌ای مبدل شود/ رزمایش نهاجا رضایتبخش بود

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “نیروی هوایی باید به قدرت منطقه‌ای مبدل شود/ رزمایش نهاجا رضایتبخش بود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

سردار شادمانی در گفت‌وگو با دفاع پرس:

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) با بیان اینکه هدف ترسیمی نیروی هوایی مبدل شدن به قدرت منطقه‌ای است، گفت: رزمایش نهاجا خوب و رضایتبخش بود.

سردار سرتیپ «علی شادمانی» معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، در خصوص اجرا رزمایش‌ها و تاثیر آن بر توان دفاعی کشور اظهار داشت: اگر کشوری قدرت دفاعی خود را تقویت کند، چتر امنیت بر سر مردم آن کشور، گسترده می‌شود.
 
وی با بیان اینکه ایران اسلامی ما که تمام همّ و غمّ خود را برای دفاع از کیان اسلامی قرار داده است، اضافه کرد: مطمئنا تا وقتی که  تا وقتی که به فکر دفاع باشیم و در مقابل تهدیدات بایستیم، نصرت الهی شامل حالمان می‌شود و در میادین نبرد پیروز خواهیم شد.

سردار شادمانی تصریح کرد: به رغم همه ناامنی‌هایی که در محیط پیرامونی ما می باشد، امروز کشور ما امن است؛ چراکه نیروهای مسلح ما دائما به فکر ارتقاء توان دفاعی و حفظ امنیت کشور هستند که در این راستا رزمایش‌های متفاوتی برگزار می‌شود.
 
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به مولفه‌های آمادگی در کشور عنوان کرد: نیروهای مسلح باید آموزش ببینند، سازماندهی شوند و ابزارهای تازه دریافت کنند و سپس چیکده آموزش‌ها، توانمندی‌ها و تخصص‌های خود را در رزمایش‌ها تمرین کنند و به نمایش بگذارند.
 
وی با بیان اینکه رزمایش واپسین نیروی هوایی ارتش نیز پیرامون همین مسئله بود، گفت: نهاجا آنچه را که در طول سال به نیروهایش آموزش داده و ابزارهای تازه ای را که معرفی کرده بود، در این رزمایش مورد تست و تمرین قرار داد.
 
سردار شادمانی گفت: هدفی که برای نهاجا و دیگر نیروهای مسلح تعیین شده، این است که به یک قدرت منطقه‌ای مبدل شوند و از منافع منطقه‌ای ملت و کشورمان دفاع کنند.

حتما بخوانید   سود‌گیری ارتش از ظرفیت‌ نهادکتابخانه‌ها برای افزایش کتابخوانی

وی با مثبت ارزیابی کردن عمکرد نیروی هوایی در رزمایش ۲ روزه واپسین که در انارک اصفهان برگزار شد، گفت: جنگنده‌های نهاجا اهداف تعیین شده را به خوبی منهدم کردند و عملکردشان به تناسب تجهیزاتی که در دست داشتند، خوب بود و ما از این رزمایش رضایت داشتیم.
 
انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “نیروی هوایی باید به قدرت منطقه‌ای مبدل شود/ رزمایش نهاجا رضایتبخش بود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آبان ۱۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران