نیرو‌های مسلح از ظرفیت خوبی برای نهال کاری دارا هستند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “نیرو‌های مسلح از ظرفیت خوبی برای نهال کاری دارا هستند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی مدیرعامل دانشگاه محشر دفاع ملی در حاشیه مراسم کاشت نهال در محوطه این دانشگاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، با اشاره به اینکه سنت درختکاری، سنتی ارزشمند است، اظهار داشت: توجه به طبیعت و محیط زیست معنی خود را در شکل درختکاری نشان می‌دهد، از آنجاییکه درختکاری تولید یک جریان زنده است.

وی با بیان اینکه گیاهان نمادی از حیات و جریان زندگی هستند، اضافه کرد: کاشت نهال هم معنا و معنی و هم نتایج مادی ارزشمندی دارد؛ با این شرایط به رسم سنت حسنه زمین‌هایی در دانشگاه محشر دفاع ملی برای کاشت نهال مقرر کرده شده و تا جایی که امکان داشته باشد نهال کاری در این دانشگاه انجام می‌شود.

سردار وحیدی با اظهار این نوشته که در این دانشگاه چند هکتاری برای کاشت نهال مقرر کرده شده، ادامه داد: زمین‌هایی که در دست نیرو‌های مسلح قرار دارد از ظرفیت بسیار خوبی برای نهال کاری دارا هستند که این را می‌توان با مدیریت منابع آب، پیشرفت داد.

ایشان در خصوص ضرورت مراقبت بعد از کاشت نهال هم بیان داشت: حداقل در چند سال اول باید مراقبت ضروری از نهال‌هایی که کاشته می‌شود صورت گیرد و این مسئله خوبی است که باید به آن توجه داشت.

انتهای پیغام/۲۳۱

امیدواریم نوشته “نیرو‌های مسلح از ظرفیت خوبی برای نهال کاری دارا هستند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اجرای عملیات نفوذ به ساحل در سومین روز از رزمایش دریایی+ عکس ها
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران