«هادی سیاسی» می بایست از دشمن شناسی بالایی دارا باشد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “«هادی سیاسی» می بایست از دشمن شناسی بالایی دارا باشد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، حجت الاسلام دهقانی مسئول دفتر نمایندگی با این وجود فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در اولین روز از سومین دوره توانمندسازی هادیان سیاسی با اشاره به اینکه دشمن شناسی، ولایتمداری و تقویت روحیه جهادی سه هدف عمده این دوره است، اظهار داشت: این دوره حاوی چند شاخصه مهم است؛ از نمونه اینکه پیش از هرچیز یک هادی سیاسی باید انگیزه و علاقه بالایی داشته باشد، سپس اهل مطالعه، فکر و اندیشه باشد و غیر از این حاوی دیانت، صداقت و روشنی باشد.

وی اضافه کرد: به علاوه از طرف دیگر داشتن روحیه پیشرو و آشنایی به مقتضیات لحظه و نیاز‌های مخاطب، دشمن شناسی و عاقبت اندیشی برای یک هادی سیاسی از ارزش بسیاری دارا است؛ چون یک هادی سیاسی باید بداند که دین اسلام و مومنین هیچ‌گاه بدون دشمن نبوده و نیست. وانگهی یک هادی سیاسی باید غیر از داشتن ارزیابی دقیق از خود، ولایتمدار هم باشد.

حجت الاسلام دهقانی ادامه داد: این یک فرصت، اعتماد و ارزش است که جمهوری اسلامی ایران در دست ما قرار داده لذا باید همه ما احساس وظیفه کنیم و تمام تلاش خود را به کار بریم تا مردم دانا‌تر شده و در مسایل سیاسی کشور آگاهانه وارد رفتار شوند.

انتهای پیغام/ ۲۳۱

امیدواریم نوشته “«هادی سیاسی» می بایست از دشمن شناسی بالایی دارا باشد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   باید با دیپلماسی اکتیو در قسمت آب، حقابه ایران را از هیرمند دریافت کنیم
نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۲۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران