هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی تخریب مسجدالاقصی است/ قدس مدفن رژیم جعلی صهیونیستی خواهد شد/ خائنان مجازات می‌شوند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی تخریب مسجدالاقصی است/ قدس مدفن رژیم جعلی صهیونیستی خواهد شد/ خائنان مجازات می‌شوند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه ایمنی دفاعی دفاع پرس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در جمع چندین عدد از کارکنان ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیرامون تصمیم واپسین دولت آمریکا مبنی بر انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی و به رسمیت شناختن بیت المقدس با اسم پایتخت رژیم غاصب اسرائیل اظهار داشت: همه اینها مقدمه تخریب مسجد الاقصی است و مسلمانان باید بدانند اگر همین الان و به فوریت مقابل این توطئه شوم نایستند، لحظه به سرعت از دست خواهد رفت.

وی تاکید کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی تاریخی ترین حماقت خود را علیه قدس شریف مرتکب شده اند و به فضل الهی قدس مدفن رژیم جعلی اسرائیل خواهد شد.

جعفری خاطرنشان کرد: این ایده آمریکا مقدمه انکار کامل حق موجودیت کشور فلسطین و حق زندگی مردم فلسطین در کشور فلسطین است و آنها برای تحقق این هدف حتی دوستان سابق خود در جنبش «فتح» را هم نادیده گرفته و تحقیر کرده اند.

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه ما اطلاع داریم که این ایده کالا رایزنی ها، توافقات و هماهنگی های پس پرده با عده ای کشورهای عربی به‌ویژه عربستان سعودی است و آنها از چند ماه قبل در جریان مسئله بوده اند، گفت: رژیم سعودی تلاش می کند موضعگیری مسلمانان علیه جنایت تازه آمریکا در حد حرف و اعلامیه باقی بماند. آنها با اسراییل و آمریکا تفاهم کرده اند که اقدام عملی برای حفاظت از قدس صورت نگیرد و مسئله فلسطین را از دایره منافع و حساسیت های جهان اسلام خارج سازند.

حتما بخوانید   پیغام تبریک فرمانده کل سپاه پاسداران به مناسبت هفته نیروی انتظامی

جعفری تاکید کرد: این دفعه هم از قبیل مسئله کردستان، مسئله لبنان و مسئله یمن، امت اسلامی برنامه ها و پردازش دشمنان را به هم خواهد ریخت و خائنان را مجازات خواهد نمود.

فرمانده کل سپاه با اشاره به پیامدهای شکست های منطقه ای دشمنان امت اسلامی تصریح کرد: شکست های پی در پی در منطقه سیستم محاسباتی و تصمیم گیری دشمن را بر هم ریخته است و در چنین شرایطی اصلی ترین کاری که جهان اسلام باید انجام دهد سود گیری دقیق و به موقع از این فرصت هاست.

 

انتهای پیغام/ ۱۱۲

 

امیدواریم نوشته “هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی تخریب مسجدالاقصی است/ قدس مدفن رژیم جعلی صهیونیستی خواهد شد/ خائنان مجازات می‌شوند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آذر ۲۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران