همایش تعامل هوانیروز ارتش و سپاه برگزار می‌شود

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “همایش تعامل هوانیروز ارتش و سپاه برگزار می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی در نشست مشترک با فرمانده هوانیروز سپاه که در ستاد هوانیروز ارتش برگزار شد، گفت: هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و تاکید سلسله مراتب فرماندهی ارتش همایش هم افزایی و تعامل هوانیروز ارتش و سپاه را برگزار خواهد نمود .

وی تصریح کرد: هدف از این دیدار بررسی راه‌های انتقال آزمایشات هوانیروز ارتش و هم افزایی در عرصه بالگردی، آموزش، تعمیر و نگهداری، شبیه به ساز و … بود.

امیر قربانی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) مبنی بر اینکه نیروهای مسلح باید ید واحده باشند، تاکید کرد: هم افزایی و تعامل هرچه بیشتر هوانیروز ارتش و سپاه باعث بازدارندگی در مقابل دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: برنامه و اهداف نهایی همایش هم افزایی و تعامل ارتش و سپاه در هوانیروز ارتش تدوین شده و بعد از تایید اجرایی خواهد شد.

امیر قربانی با تاکید بر اینکه هم افزایی و اتحاد هوانیروز ارتش و سپاه ادامه دار خواهد بود گفت: همایش ذکر شده در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عملیات مرصاد که جانفشانی و رشادت های خلبانان هوانیروز نقش تعیین کننده‌ای در پیروزی این عملیات داشت، برگزار خواهد شد.

با استناد به این خبر عضو های هیأت رئیسه، فرماندهان گروه‌های بالگردی فتح، سیدالشهدا و فرمانده مرکز آموزش محشر هوانوردی هوانیروز سپاه در این نشست کمپانی کردند.

حتما بخوانید   عده ای‌ها به بهانه خدمات رسانی از تروریست‌ها علم حریق‌بس را برافراشته‌اند/ چند ماه آتی کل‌ سوریه پاکسازی می‌شود

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “همایش تعامل هوانیروز ارتش و سپاه برگزار می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران