همایش مسئولین هیئت رزمندگان اسلام غرب و شمال‌غرب کشور برگزار شد

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “همایش مسئولین هیئت رزمندگان اسلام غرب و شمال‌غرب کشور برگزار شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، همایش مسئولین هیئت رزمندگان اسلام غرب و شمال‌غرب کشور، بعدازظهر امروز (دوشنبه) با حضور سردار سرلشکر پاسدار «مصطفی ایزدی» از فرماندهان دوران دفاع مقدس، سردار سرتیپ «احمدرضا رادان» مدیرعامل مرکز بررسی ها راهبردی ناجا، سردار «با این وجود‌الله همت» مدیرکل هیئت رزمندگان اسلام غرب و شمال‌غرب کشور، رزمندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در تهران برگزار شد.

در این مراسم، سردار «با این وجود‌الله همت» مسئول هیئت رزمندگان اسلام غرب و شمال‌غرب کشور و برادر سردار شهید حاج «ابراهیم همت» طی سخنانی ضمن خوشامدگویی به حضار، به بیان خاطراتی از سال‌های حماسه و ایثار پرداختند.

برادر شهید همت ضمن تأکید بر ارزش توجه به رزمندگان جبهه غرب کشور خصوصا رزمندگان پیشمرگه کردستان، اظهارداشت: این رزمندگان نباید فراموش شوند و تجلیل از خانواده‌های شهدای آن‌ها  نیز باید مورد ارزش قرار بگیرد.

سردار همت، هیئت رزمندگان اسلام غرب و شمال‌غرب کشور را در جستجوی ایجاد امنیت پایدار در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و تأکید کرد: اگر رزمندگان منطقه کردستان مورد استقبال قرار بگیرند، همان نیروها قادر اند بحران‌ها و مشکلات منطقه خود را حل کنند و الزامی به اعزام نیرو از تمامی کشور نیست.

وی خاطرنشان کرد: همه استان‌ها باید برنامه‌های خود را درمقایسه با مورد استقبال قرار دادن رزمندگان غرب کشور پیش بگیرند و درمقایسه با این مسئله احساس مسئولیت کنند.

برادر سردار شهید حاج «ابراهیم همت» با تأکید بر لزوم انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی به فرزندان رزمندگان پیشمرگه کردستان اضافه کرد: برای ما خیلی سخت است که آن‌ها با گروه‌های منحرف رابطه بگیرند که ما باید با جذب این مردم، از وقوع این انحراف جلوگیری کنیم.

حتما بخوانید   جانباز ۵۰ درصدی که بعد از نامیدی از مسئولین، امیدش به مقام معظم رهبری است

پیشتر این مراسم، جمعی از مدیران هیئت رزمندگان اسلام غرب و شمال‌غرب کشور به بیان گزارش عملکرد خود پرداختند.

به علاوه از طرف دیگر در انتهای این مراسم، سردار سرلشکر «مصطفی ایزدی» به تبیین اهداف استکبار جهانی در منطقه پرداخت.

انتهای پیغام/ ۱۱۳

امیدواریم نوشته “همایش مسئولین هیئت رزمندگان اسلام غرب و شمال‌غرب کشور برگزار شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آبان ۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران