همت جوانان انقلابیمان، جرائت تجاوز دشمنان به خاک وطن را گرفت

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “همت جوانان انقلابیمان، جرائت تجاوز دشمنان به خاک وطن را گرفت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

 به نوشته خبرنگار ایمنی دفاعی دفاع پرس، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان مدیرعامل مرکز بررسی ها راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم «مرتضی زرهرن» با بیان اینکه دشمنان باید بدانند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران حیرت زده نخواهند شد، اظهار داشت: امروز با همت جوانان پیشرو این فاصله و بوم به ابزار دفاعی بسیار پیشرفته ای دست یافته‌ایم که هیچ کشوری جرات تجاوز به خاک کشور را ندارد.

مدیرعامل مرکز بررسی ها راهبردی ارتش با اشاره به مقام والای شهدای مدافع حرم اظهار داشت: شهدای مدافع حرم خالصانه به میدان جنگ رفتند و از خود تلاشی وصف ناپذیر برای حفظ انقلاب و دفاع از حرم مطهر نمایش دادند.

وی اضافه کرد: بالاترین درجه ای برای هر فرد پیشرو، شهادت است که شهدای مدافع حرم به این درجه رفیع نائل شده اند.

امیر سرتیپ پوردستان با اشاره به تلاش‌های آمریکا برای نفوذ در کشور، بیان داشت: دولت آمریکا از طرق مختلف سعی در بر هم زدن نظم و امنیت کشورها دارد تا در آن کشورها هرج و مرج ایجاد کند و به خواسته‌های شوم خود برسد.

مدیرعامل مرکز بررسی ها راهبردی ارتش به بیان تهدیدات پیش رو پرداخت و گفت: اولین تهدید امروز علیه ما در عرصه جنگ نرم است و از مدت‌ها قبل دشمنان در جستجوی آن بوده‌اند تا جنگ را به داخل کشور ما بکشانند که با این وجود با رشادت و فداکاری همه جانبه نیروهای مسلح و رهبری عالمانه فرمانده کل قوا نقشه آنها نقش بر آب شد.

حتما بخوانید   فیلم‌سازان پیشرو باید در تحقق شعار «خدمات رسانی از کالای ایرانی» تلاش کنند

انتهای پیغام/ ۱۱۶

امیدواریم نوشته “همت جوانان انقلابیمان، جرائت تجاوز دشمنان به خاک وطن را گرفت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۲۶, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران