همسران شهدای مدافع حرم انتهای عمر داعش را به رهبر انقلاب تبریک گفتند

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “همسران شهدای مدافع حرم انتهای عمر داعش را به رهبر انقلاب تبریک گفتند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، همسران شهدای مدافع حرم به مناسبت انتهای عمر شجره خبیث و ملعون داعش اعلامیه‌ای به شرح پایین صادر کردند:

بسم الله الرحمن الرحیم

فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجراً عظیما

سوره‌نساء _ آیه۹۵

خبر خوش انتهای عمر شجره خبیث و ملعون داعش با فرماندهی سردار رشید اسلام و سرباز ولایت حاج قاسم سلیمانی دل همه خانواده‌های شهدا را خوشحال نمود و بهار ربیع مصادف شد با بهار دل‌های امت اسلام.

امروز قطره قطره خون شهدای عزیز، جانبازان و رزمندگان مدافع حرم شجره طیبه اسلام اعم از سپاهی، ارتشی، بسیجی، شهدای غیور فاطمیون، زینبیون و حیدریون به ثمر نشست و حریم اهل بیت و اسلام در امنیت باقی ماند و دست بدخواهان با شمشیر بران اسلام قطع گردید.

ما همسران شهدای مدافع حرم، این پیروزی جبهه حق را به امام عصر (عج)، مقام عظمای ولایت و همه مردم عزیز ایران و جهان اسلام تبریک عرض می‌نماییم. باور داریم ثمره خون شهیدان منحصر به نابودی داعش نیست حتی این خون‌ها در رگ‌های حیات درخت تنومند جبهه مقاومت برای نابودی کامل اسراییل از روزگار و تحقق وعده امام خمینی (ره) خواهد انجامید.

شهدای ما پیشگامان آزادسازی قدس شریف هستند و تا محو کامل اسراییل از پا نخواهیم نشست.

سپاه اسلام تازه در ابتدای راه است و هدفش قدس شریف است. اکنون در شرایطی هستیم که یک گام به این هدف نزدیک‌ تر شدیم و حاضریم تا تحقق این وعده الهی جان خود را فدا کنیم.

حتما بخوانید   یادواره شهدای طلبه مدافع حرم در مدرسه محشر شهید مطهری برگزار می‌شود

به امید روزی که جهان پر از عدل و داد گردد و شهدایمان تحت لوای با این وجود عصر (عج) رجعت نمایند تا وعده الهی محقق گردد.

اللهم اجعل عواقب امورناخیرا

موسسه فرهنگی رباب س

همسران شهدای مدافع حرم

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “همسران شهدای مدافع حرم انتهای عمر داعش را به رهبر انقلاب تبریک گفتند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آذر ۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران