همه‌ی ما مدیون خون شهدا هستیم

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “همه‌ی ما مدیون خون شهدا هستیم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

علی محمد مؤدب در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، در خصوص اعمال انجام شده در راستای خدمات رسانی از خانواده‌های شهدا از جانب مدیران اظهار داشت: در عده ای از عرصه‌ها عملکرد مدیران خوب بوده با اینحال در بسیاری از عرصه‌ها نیز شأن این واقعه رعایت نشده است.

مؤدب با اشاره به مصرع «مپرس از دل خود لاله‌ها چرا رفتند» ادامه داد: در کمال تاسف هم اینک مسئله نادیده گرفتن‌ حرمت شهدا می باشد و بر همین اساس دل بسیاری از خانواده‌های آنان نیز رنجور و آزرده است.

وی اضافه کرد: نارضایتی خانواده‌های شهدا نشان می‌دهد که ابزار‌های فرهنگی و هنری کشور نتوانسته حق دفاع از حرمت شهدا و تبیین دلایل حماسه‌ها را به خوبی ادا کند.

این شاعر گفت: همه‌ی ما در مقابل شهدا و خانواده‌هایشان مسئولیم چه افرادی که در قسمت‌های تألیفی فعالیت دارند و چه افرادی که در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی سرگرم هستند.

مؤدب در انتهای گفت: باید این را در بیشتر مواقع به خاطر داشته باشیم که ما مدیون خون شهدا هستیم لذا باید تلاش کنیم تا کم کاری‌ها در عرصه‌ی بیان رشادت‌های شهدا و خدمات رسانی از خانواده‌های آنان، جبران شود.

انتهای پیغام/ ۱۱۲

امیدواریم نوشته “همه‌ی ما مدیون خون شهدا هستیم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   توجه مستمر رهبر معظم انقلاب به دیدار با خانواده‌های شهدا به توجه به دغدغه‌های ایشان
نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۲۵, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران