همه اقشار جامعه در مقابل شهدا مسوولند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “همه اقشار جامعه در مقابل شهدا مسوولند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سرهنگ خلبان «بهمن ایمانی» استاد خلبان هوانیروز شب قبلی در جمع کاروان‌های راهیان نور شهید صیاد شیرازی در پادگان میشداغ ضمن تشریح رشادت‌های رزمندگان و خلبانان دوران دفاع مقدس به زائران گفت تا دقایقی دیگر بیننده حریق‌های سنگین رزم شبانه تکاوران نزاجا خواهید بود.

وی اضافه کرد: سفیر گلوله‌ها و اجرای حریق سنگین گوش را کر کرده و دلها را به وحشت خواهد انداخت، با شنیدن این صداهای رعب انگیز لحظه ای باندیشید که در روزهای سخت این سرزمین چه مردانی ایستادند و در پایین حریق های سنگین حقیقی شهادت را به جان خریدند و به پیش رفتند.

خلبان ایمانی به رقص گلوله های آتشین در آسمان اشاره نمود و گفت: با دیدن این صحنه های خوف انگیز، لحظه ای به خلبانانی بیاندیشید که از لا به لای رقص این گلوله‌ها راهی برای عبور می‌یافتند تا خصم زبون را از تجاوز پشیمان کنند.

وی ادامه داد: آنان ایستادند و جنگیدند افتادند و شهید شدند تا ما امروز بایستیم و نیفتیم و زندگی کنیم. ما امانتدار آنان هستیم و غفلت در نگهداری امانت ممکن است فرصتی برای جبران ندهد. پس من فریاد می زنم و به شما می گویم که رزمندگان شما و سربازان ایران اسلامی در ارتش و سپاه و بسیج تکمیل دفاع از این امانت هستند.

خلبان ایمانی با بیان اینکه همه ما در هر صنف و قشری در مقابل خون شهدا مسوولیم، اضافه کرد: شما چه می کنید؟ محصلین، صنعتگران، پزشکان و مهندسان، نقش شما در حفظ این امانت چیست؟ شما هم نقش خود را بدانید و آن گونه که شایسته است رفتار کنید.

حتما بخوانید   مذاکرات پیرامون قدرت موشکی به هیچ عنوان معنا و معنی ندارد

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “همه اقشار جامعه در مقابل شهدا مسوولند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۲۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران