هیچ قدرتی توان غلبه بر مردم ایران ندارد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “هیچ قدرتی توان غلبه بر مردم ایران ندارد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» مدیرکل ستاد کل نیروهای مسلح در آیین شروع به کار رادیو بهاران که در محل ستاد مرکزی راهیان نور کشور برگزار شد، اظهار داشت: دفاع مقدس ودیعه بزرگی را در دست جوانان کشور ما قرار داده است. دفاع مقدس و تاریخ پر افتخار کشورمان باعث می‌شود که بتوانیم با تهدیدات تازه ای که با آن مواجه هستیم، مقابله کنیم.

وی اضافه کرد: تهدیدات شکل تازه ای یافته است که دفاع مقدس و راهیان نور کمک بزرگی برای جلوگیری از این تهدیدات خواهد نمود.

سرلشکر باقری خاطرنشان کرد: دفاع مقدس با نبردهای بزرگی که در دنیا رخ داده، اختلاف‌های بنیادی دارد. جنگ‌های جهانی اول و دوم و دیگر نبردهای چند سده واپسین در راستای قدرت طلبی و برای دستیابی به سرزمین‌های دیگران بوده با اینحال مردم ایران در دفاع مقدس از خاک و وطن خود دفاع کردند.

وی ادامه داد: مردم صلح‌طلب ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس چشم‌داشتی به خاک دیگران نداشتند حتی با تجاوزی گسترده از جانب رژیم بعث عراق که مورد خدمات رسانی بیش از ۳۵ کشور جهان بود، مواجه شدند. ملت ایران در آن جنگ موازین را رعایت کرد و موفق شد به پیروزی دست یابد.

مدیرکل ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: دفاع مقدس را باید به خوبی شناخت و دشمنان هم بدانند که هیچ قدرتی توان غلبه بر مردم ایران را ندارد.

حتما بخوانید   «دفاع مقدس» باید به جامعه بین الملل معرفی شود

ادامه دارد… 

امیدواریم نوشته “هیچ قدرتی توان غلبه بر مردم ایران ندارد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران