واکنش جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله به «شاخ و شانه» کشیدن ترامپ

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “واکنش جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله به «شاخ و شانه» کشیدن ترامپ” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

در گردهمایی رزمندگان سپاه تهران مطرح شد؛

جانشین قرارگاه ثارالله در واکنش به اظهارات ترامپ گفت: ما بسیجیان دوران دفاع مقدس بازهم با قدرت در صحنه مبارزه با دشمنان انقلاب اسلامی تا تازه ترین نفس حضور داریم.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار محمد کوثری جانشین قرارگاه ثارالله در گردهمایی رزمندگان سپاه تهران که عصر امروز در حسینیه فاطمة الزهرا(ع) برگزار شد، اظهار داشت: طی وظیفه‌ای که به‌عهده بنده و سردار یزدی برای جانشینی فرمانده قرارگاه ثارالله و فرماندهی سپاه تهران قرار داده شد قرار بر این شد تا با اجرا این جلسات، در پادگان مقدس با این وجود‌عصر(عج) و با حضور رزمندگانی که از همین مکان عازم جبهه شدند نشست‌هایی برگزار شود که به اسم میثاق و مثل همایش‌هایی در دوران دفاع مقدس باشد.

وی اضافه کرد: هدف ما از این سلسله گردهمایی‌ها این است که در مقاطع مختلف با همان روحیه ابتدا انقلاب و دفاع مقدس که این پادگان یکی از پادگان‌های مهم جذب و اعزام نیرو به جبهه‌ها بود باز هم با شهدا و امام شهدا و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کنیم.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: ما باید به دشمنان این خبر را برسانیم که تا تازه ترین قطره خونمان راه شهدا را ادامه خواهیم داد و گوش به فرمان رهبری معظم انقلاب تا تازه ترین نفس ایستاده‌ایم.

سردار کوثری با اشاره به اظهارات ضد ایرانی ترامپ تصریح کرد: این ایام که دشمنان ما به‌ویژه مدیرکل جمهور آمریکا در حال شاخ و شانه کشیدن در محیط رسانه هستند ما تصمیم گرفتیم که با اجرا این‌گونه گردهمایی‌ها به آنها مطرح کنیم که ما بسیجیان دوران دفاع مقدس بازهم با قدرت در صحنه مبارزه با دشمنان انقلاب اسلامی تا تازه ترین نفس حضور داریم. در چنین موقعیتی که امروز بیننده هستیم که جوانان پیشرو بسیاری در این مسیر تکمیل‌اند تا جان خود را فدا کنند.

حتما بخوانید   احداث اسکان موقت برای زلزله‌زدگان به قرارگاه سازندگی سپاه واگذار شد

 

امیدواریم نوشته “واکنش جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله به «شاخ و شانه» کشیدن ترامپ” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۲۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران