وحدت و همدلی نیروهای مسلح باعث پیروزی در دفاع مقدس شد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “وحدت و همدلی نیروهای مسلح باعث پیروزی در دفاع مقدس شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در اختتامیه بیست و دومین دوره آموزش میدانی هیات معارف جنگ شهید سپهبد صیادشیرازی که با حضور دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در جنوب برگزار شد، گفت: هیات معارف جنگ از ابداعات و ابتکارات شهید سرافراز اسلام صیادشیرازی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) توجه و علاقه بسیاری به نهضت معارف جنگ دارند و به کرار از این برنامه تعریف کرده‌اند.

امیر حیدری خطاب به دانشجویان اضافه کرد: روزی که نیت کردید وارد ارتش جمهوری اسلامی ایران شوید، یک روز تاریخی و سرنوشت‌ساز در زندگیتان بود. کسوت نظامی‌گری شغل نیست؛ حتی یک تکلیف است و کسی که به این مکان مقدس قدم قرار داده است باید بداند که امانت بزرگی را به دوش می‌کشد. شانه‌های مردانه شما از همان دوران ورود به دانشگاه افسری پایین بار مسئولیت بسیار سنگین رفته است.

وی تصریح کرد: اردوگاه هیات معارف جنگ شهید صیادشیرازی سوالات ذهنی شما را در خصوص دوران دفاع مقدس و پیشکسوتان برطرف کرده و با حضور اساتید و پیشکسوتان دفاع مقدس جواب تمامی پرسش‌های خود را خواهید گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: شما اینجا حضور یافته‌اید تا تاریخ دفاع مقدس را از زبان خالقان تمامی افتخار دفاع مقدس که گنجینه‌هایی ناتمام و تاریخ‌سازان آن حماسه عظیم هستند، بدون واسطه بیاموزید و این یک موهبت الهی برای شما است.

حتما بخوانید   شلیک راکت‌ «فجر 5» و موشک «نازعات» در رزمایش ارتش

وی اضافه کرد: دانشجویان در این منطقه آموختند که عملیات‌های دوران دفاع مقدس به چه نحو و با حضور چه افرادی به پیروزی رسید، به چه نحو دشمن به مرزهای کشور تجاوز کرد و به چه نحو با توانمندی رزمندگان اسلام از کشور بیرون رانده شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: شما با آموخته‌هایی که از اردوی هیأت معارف شهید صیاد شیرازی کسب کرده‌اید باید با الگو قرار دادن شهدا، ایثارگران و پیشکسوتان و ادامه راه نورانی آن عزیزان، با صلابت و پر توان در رکاب فرماندهی معظم کل قوا با قدرت از اقتدار و تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کنید.

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “وحدت و همدلی نیروهای مسلح باعث پیروزی در دفاع مقدس شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران