وداع دختر سه ساله شهید مدافع حرم با پدر همراه با ۱۹ شهید دفاع مقدس

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “وداع دختر سه ساله شهید مدافع حرم با پدر همراه با ۱۹ شهید دفاع مقدس” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، پیکر ۱۹ شهید گمنام دوران دفاع مقدس و یک شهید مدافع حرم از لشکر فاطمیون عصر امروز جمعه ۲۷ مردادماه از ساعت ۱۸ عصر در مشهد تشیع شد.

 این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار مشهد، مسئولین و خانواده شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم از تقاطع معلم شروع و تا چهارراه آزادشهر ادامه یافت.

 «فاطمه اسحاقی» همسر شهید مدافع حرم “سید محمد حسینیان” در گفتگو با دفاع پرس در اشاره ای کوتاه به مشخصات شهید گفت: محمد ۲۸ ساله بود که با هم ازدواج کردیم و یک دختر سه ساله به اسم «اسماء» داریم. اولین بار انتهای سال ۱۳۹۴ با فاطمیون به سوریه رفت و در مدت یک سال و نیم ۴ بار برای دفاع از حرم اهل بیت عازم سوریه شد.

وی اضافه کرد: در سه بار اعزام به حلب رفت با اینحال اتفاقی برای ایشان نیفتاد تا اینکه بار آخر ۱۷ مردادماه به تدمر رفت و به شهادت رسید و پیکرش اخیرا برگشت.

همسر شهید لشکر فاطمیون همزمان با اینکه اشک و بغض دلیل شده بود به سختی صحبت کند، ادامه داد: شهید حسینیان در لحظه شهادت ۳۲ سال داشت. برای دخترش پدری بسیار مهربان بود.

با نزدیک شدن به اذان مغرب به افق مشهد مراسم تشییع انتهای یافت. پیکر شهدای گمنام روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه برای تشییع و خاکسپاری به شهرستان های خراسان رضوی منتقل می شود. پیکر شهید مدافع حرم نیز فردا شنبه ۲۸ مرداد در گلزار شهدای بهشت رضا (ع) مشهد به خاک سپرده خواهد شد.

حتما بخوانید   یادواره شهدای جاویدالأثر مدافع حرم با عنوان «آیات عشق در دمشق» برگزار شد

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “وداع دختر سه ساله شهید مدافع حرم با پدر همراه با ۱۹ شهید دفاع مقدس” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۲۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران