ورژن بلوری «بادیگارد» بزودی روانه مارکت می‌شود

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “ورژن بلوری «بادیگارد» بزودی روانه مارکت می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

برای بار نخست در ایران؛

ورژن بلورِی فيلم سينمايی «باديگارد» ساخته ابراهيم حاتمی‌كيا، در مراكز فروش تولیدات ويژه فرهنگی نظير شهر‌ كتاب‌ها و مراكز تخصصی معرفی تولیدات سمعی و تصویری توزيع می‌شود.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، از ويژگی‌های ورژن بلوری «باديگارد» كه با حجم ۵۰ گيگابايت، با كيفيتی فوق‌العاده و بی‌نظير در سينمای ايران تکمیل‌ معرفی شده وجود منوهای مختلف، زيرنويس‌های چندزبانه برای تمامی آيتم‌ها، كليپ‌های معرفی هر بخش و كيفيت تصويری بسيار بالا برای علاقمندان حرفه‌ای سينماست.

دلیل تأخير در معرفی اين ورژن كه ابتدا مقرر شده بود پائيز سال قبلی روانه مارکت شود، دیزاین برنامه‌های ويژه و برای اولين‌بار تجربه شده در سينمای ايران در شکل بلوری است. به‌طور مثال بيننده می‌تواند در حين تماشای يک قسمت همزمان وارد منوهای ديگر شده و از ساير آيتم‌ها نيز بهره ببرد. كيفيت تصويری معرفی شده در اين بلوری هم برای فيلم اصلی و هم برای ساير بخش‌ها از قبیل پشت‌صحنه، گفتگو‌های تخصصی، عكس‌ها، فيلم به روايت كارگردان و… فراتر از كيفيت تصويری ورژن‌های دی‌وی‌دی نمايش خانگی است و با كيفيت اصلی ورژن ديجيتال در پرده سالن‌های مدرن برابری می‌كند و از اين رو می‎تواند سری‌ای ماندگار برای علاقمندان به سينما باشد.

فيلم سينمايی «باديگارد» کالا سازمان هنری مطبوعاتی اوج است و به وسیله مؤسسه سينما ۲۴ (هنر اول) معرفی و توزيع می‌شود.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “ورژن بلوری «بادیگارد» بزودی روانه مارکت می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   سینمای دفاع مقدس با استفاده از خصوصیت‌های دلنشین فروش درستی خواهد داشت
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۱۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران