وزیر معلومات عید سعید فطر را به مسلمین جهان تبریک گفت

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “وزیر معلومات عید سعید فطر را به مسلمین جهان تبریک گفت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر معلومات با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

متن این پیغام به شرح پایین است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن عید سعید فطر، عید بزرگ بر عابدان و سالکان شب‌زنده‌دار طریق دوست فرخنده و مبارک و بر شما ملت مؤمن و متدین ایران اسلامی بشارت باد رضوان الهی که بهمراه دیگر مسلمین جهان در ماه مبارک رمضان، اطاعت و بندگی خالصانه به درگاه خداوند سبحان را پشت سرگذاشته و نفس اماره‌ شیطان‌صفت را به بند کشیده‌اید. شما مؤمنین، با ایمانی استوار در این جهاد اکبر «تزکیه و خودسازی» را استمرار بخشیدید.

در این روز بزرگ که خداوند باعظمت برای همه مسلمین جهان عید قرار داده است، از حضرت احدیت که تنها صاحب جود و جبروت است، برای تمامی مسلمانان جهان وحدت، صلح و سلامت و بخشش الهی و برای ایران اسلامی آرامش، امنیت روزافزون و سربلندی طلب می‌نمایم.

سلامتی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، توفیق خدمت مسئولین محترم کشور و شادکامی روزافزون تک‌تک ملت شریف ایران را در این روزهای مفرح از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

سید محمود علوی

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “وزیر معلومات عید سعید فطر را به مسلمین جهان تبریک گفت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   ابزار تبلیغاتی دشمن در پی درشت‌نمایی اشکالات جوامع اسلامی است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۲۷, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران