ویژه‌نامه «برنامه نفوذ» در روز قدس توزیع می‌شود

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “ویژه‌نامه «برنامه نفوذ» در روز قدس توزیع می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، تصویر یادگاری با قاب اینستاگرام با مسئله قدس و توزیع گردن آویزهایی با بندهای منقش به پرچم جمهوری اسلامی ایران و پلاک های مصور به عکس ها شهدا و شخصیت های مبارز و پیشرو جهان اسلام از دیگر برنامه های غرفه فرهنگسرای گلستان در راهپیمایی روز قدس است.

با استناد به این خبر محتوای ویژه نامه «نفوذ» شامل بررسی برنامه نفوذ و معنی و ابعاد آن از نگاه رهبر معظم انقلاب است و مباحثی هم چون پیشرو گری و راه های جلوگیری از نفوذ را در بر می گیرد.

این خبر می افزاید: راهپیمایان روز قدس بدین شکل با حضور در غرفه مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۸ در قابی که با نمادهای قدس و به شکل تصویر اینستاگرام دیزاین شده است تصویر یادگاری می گیرند و این عکس ها در محیط اینستاگرام به اشتراک قرار داده می شود.

معاونت فرهنگی هنری منطقه ۸ این برنامه را با هم کاری خانه فرهنگ سلام و خانه قرآن منطقه برگزار می کند.

غرفه مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۸ جمعه دوم تیر مصادف با ۲۸ رمضان در مسیر راهپیمایی روز قدس، در خیابان ولیعصر (عج) جنب پارک دانشجو میزبان مردم روزه دار و پیشرو است.

 

انتهای پیغام/ ۱۱۲

امیدواریم نوشته “ویژه‌نامه «برنامه نفوذ» در روز قدس توزیع می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   مخاطب‌شناسی نادرست رسانه، یه سوی کمرنگ شدن روحیه ایثار و شهادت است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران