ویژه‌نامه «برنامه نفوذ» در روز قدس توزیع می‌شود

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “ویژه‌نامه «برنامه نفوذ» در روز قدس توزیع می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، تصویر یادگاری با قاب اینستاگرام با مسئله قدس و توزیع گردن آویزهایی با بندهای منقش به پرچم جمهوری اسلامی ایران و پلاک های مصور به عکس ها شهدا و شخصیت های مبارز و پیشرو جهان اسلام از دیگر برنامه های غرفه فرهنگسرای گلستان در راهپیمایی روز قدس است.

با استناد به این خبر محتوای ویژه نامه «نفوذ» شامل بررسی برنامه نفوذ و معنی و ابعاد آن از نگاه رهبر معظم انقلاب است و مباحثی هم چون پیشرو گری و راه های جلوگیری از نفوذ را در بر می گیرد.

این خبر می افزاید: راهپیمایان روز قدس بدین شکل با حضور در غرفه مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۸ در قابی که با نمادهای قدس و به شکل تصویر اینستاگرام دیزاین شده است تصویر یادگاری می گیرند و این عکس ها در محیط اینستاگرام به اشتراک قرار داده می شود.

معاونت فرهنگی هنری منطقه ۸ این برنامه را با هم کاری خانه فرهنگ سلام و خانه قرآن منطقه برگزار می کند.

غرفه مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۸ جمعه دوم تیر مصادف با ۲۸ رمضان در مسیر راهپیمایی روز قدس، در خیابان ولیعصر (عج) جنب پارک دانشجو میزبان مردم روزه دار و پیشرو است.

 

انتهای پیغام/ ۱۱۲

امیدواریم نوشته “ویژه‌نامه «برنامه نفوذ» در روز قدس توزیع می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   حضور «سید محمد حسینی» در غرفه خبرگزاری دفاع مقدس
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران