پرداختن به آمادگی جسمانی یکی از اولویت‌های ارتش است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “پرداختن به آمادگی جسمانی یکی از اولویت‌های ارتش است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

امیر فولادی:

مدیرعامل اداره تربیت بدنی ارتش گفت: همه کارکنان ارتش در تمامی کشور طی سه روز در هفته یک ساعت را به ورزش اختصاص می‌دهند چرا که پرداختن به آمادگی جسمانی و تربیت جسم یکی از اولویت‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ دوم «جمشید فولادی» مدیرعامل اداره تربیت بدنی ارتش با حضور در ستاد فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در ورزش صبحگاهی این قرارگاه کمپانی و از اماکن ورزشی این قرارگاه بازدید کرد.

امیر فولادی در حاشیه مراسم صبحگاه این قرارگاه اظهار کرد: همه کارکنان ارتش در تمامی کشور طی سه روز در هفته یک ساعت را به ورزش اختصاص می‌دهند چرا که پرداختن به آمادگی جسمانی و تربیت جسم یکی از اولویت‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: ورزش در ارتش با نگاه کلی ورزش همگانی و ورزش حرفه‌ای پیگیری می‌شود و ما غیر از رشته‌های ضروری ارتش مانند تیراندازی، شنا، جودو، دفاع شخصی و… در رشته‌های دیگر در بعد قهرمانی فعالیت می‌کنیم.

مدیرعامل اداره تربیت بدنی ارتش در انتهای اضافه کرد: به یاری خداوند فعالیت‌های ورزشی بسیار خوبی هم در ورزش همگانی و هم در ورزش قهرمانی در قرارگاه پدافند هوایی انجام می‌شود.

 

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “پرداختن به آمادگی جسمانی یکی از اولویت‌های ارتش است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   رزمایش مشترک «محمد رسول الله (ص)» ارتش از فردا شروع می‌شود
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۲۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران