پوستر سوگواره نمایشی «رکعت به رکعت عاشقی» معرفی شد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “پوستر سوگواره نمایشی «رکعت به رکعت عاشقی» معرفی شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، پوستر سوگواره نمایشی «رکعت به رکعت عاشقی»، با مضمون هنر عاشورایی به وسیله حامد مغروری طراح و گرافیست جوان اصفهانی، دیزاین و معرفی شد.

سوگواره نمایشی رکعت به رکعت عاشقی به وسیله گروه هنرهای نمایشی روایت فتح و با حضور استاد سیاوش طهمورث در دهه اول محرم سال جاری، در روزهای ۳۱ شهریور و یکم مهر ۹۶ از ساعت ۲۰:۳۰ در محل بنیاد فرهنگی روایت واقع در میدان فردوسی، خیابان شهید سپهبد قرنی، در مقابل پمپ بنزین پذیرای حضور عموم مردم و علاقمندان به هنرهای نمایشی خواهد بود.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در این سوگواره عاشورایی ۱۰ شب مراسم شبیه به خوانی و پرده خوانی به وسیله برجسته‌ترین هنرمندان عرصه شبیه به خوانی با دیزاین و کارگردانی سیاوش طهمورث برگزار خواهد شد.

 

 

مظفر قربان نژاد، مهران فرج الهی، حسن عقیقی، احمد عزیزی، داود آبایی، محمد میرهدایتی، ابوالفضل احمدی، منصور جالینوس، حسین جالینوس، محمد میرنقی و جواد میرصالحی شبیه به خوانان این سوگواره عاشورایی خواهند بود و ابراهیم خدابنده (طبل) و مرتضی میرزائی (نی و شیپور) نوازندگان این برنامه خواهند بود.

 

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “پوستر سوگواره نمایشی «رکعت به رکعت عاشقی» معرفی شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   ماجرای پزشکی که می‌خواهد بیمارانش زندگی کنند نه اینکه زنده بمانند
نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران