پوستر سوگواره نمایشی «رکعت به رکعت عاشقی» معرفی شد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “پوستر سوگواره نمایشی «رکعت به رکعت عاشقی» معرفی شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، پوستر سوگواره نمایشی «رکعت به رکعت عاشقی»، با مضمون هنر عاشورایی به وسیله حامد مغروری طراح و گرافیست جوان اصفهانی، دیزاین و معرفی شد.

سوگواره نمایشی رکعت به رکعت عاشقی به وسیله گروه هنرهای نمایشی روایت فتح و با حضور استاد سیاوش طهمورث در دهه اول محرم سال جاری، در روزهای ۳۱ شهریور و یکم مهر ۹۶ از ساعت ۲۰:۳۰ در محل بنیاد فرهنگی روایت واقع در میدان فردوسی، خیابان شهید سپهبد قرنی، در مقابل پمپ بنزین پذیرای حضور عموم مردم و علاقمندان به هنرهای نمایشی خواهد بود.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در این سوگواره عاشورایی ۱۰ شب مراسم شبیه به خوانی و پرده خوانی به وسیله برجسته‌ترین هنرمندان عرصه شبیه به خوانی با دیزاین و کارگردانی سیاوش طهمورث برگزار خواهد شد.

 

 

مظفر قربان نژاد، مهران فرج الهی، حسن عقیقی، احمد عزیزی، داود آبایی، محمد میرهدایتی، ابوالفضل احمدی، منصور جالینوس، حسین جالینوس، محمد میرنقی و جواد میرصالحی شبیه به خوانان این سوگواره عاشورایی خواهند بود و ابراهیم خدابنده (طبل) و مرتضی میرزائی (نی و شیپور) نوازندگان این برنامه خواهند بود.

 

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “پوستر سوگواره نمایشی «رکعت به رکعت عاشقی» معرفی شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   تکمیل‌‌سازی مزار شهید مدافع حرم «محسن حججی» +تصویر
نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران