پیشتازی فیلم‌هایی با مسئله انقلاب و مدافعان حرم در اکران نوروزی

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “پیشتازی فیلم‌هایی با مسئله انقلاب و مدافعان حرم در اکران نوروزی” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، در دومین هفته اکران نوروزی ۱۳۹۷ سه فیلم «مصادره»، «لاتاری» و «به وقت شام» با عبور از فاصله ۲ میلیارد تومان در صدر جدول فروش قرار دریافت کردند.

فیلم «مصادره» به کارگردانی «مهران احمدی» در ژانر کمدی سیاسی که به روزهای ابتدای انقلاب می‌‌پردازد، موفق شد به سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برسد.

به علاوه از طرف دیگر فیلم «لاتاری» ساخته «محمدحسین مهدویان» با موضوعی حساس و پرداخن نشده‌ای مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت. این فیلم که با غرض‌ورزی‌های مدیران جشنواره سی و ششم فجر مواجه شده بود، اکران درستی را در سینماهای کشور دارد. این فیلم با فروش بیش از ۲ میلیارد تومان در یک هفته در بعد از مصادره مقام دوم جدول فروش را داراست.

«ابراهیم حاتمی‌کیا» که هموراه آثارش با اقبال مردم روبه‌رو می‌شود، امسال نیز فیلم «به وقت شام» را بر پرده سینماها دارد. این فیلم که به مسئله داعش و مدافعان حرم می‌پردازد، علی رغم دیده نشدن آن در جشنواره فیلم فجر موفق شد بعد از اکران یک هفته‌ای خود بیش از ۲ میلیارد تومان فروش داشته باشد.

با این وجود باید در نظر داشت با انتهای تعطیلات نوروزی این محاسبه افزایش زیادی داشته باشد.

انتهای پیغام/ ۱۶۱

امیدواریم نوشته “پیشتازی فیلم‌هایی با مسئله انقلاب و مدافعان حرم در اکران نوروزی” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   مستند «باصبر؛ زندگی» داغی فراموش نشدنی بر دلم گذاشت
نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۸, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران