پیشرفت و ارتقای هم کاری‌های اطلاعاتی و ایمنی در مرزها/ مبارزه مشترک با گروهک‌های تروریستی و اعمال ضد ایمنی در جاهای مرزی مشترک ایران و پاکستان

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “پیشرفت و ارتقای هم کاری‌های اطلاعاتی و ایمنی در مرزها/ مبارزه مشترک با گروهک‌های تروریستی و اعمال ضد ایمنی در جاهای مرزی مشترک ایران و پاکستان” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، ژنرال بلال اکبر مدیرعامل ستاد ارتش جمهوری اسلامی پاکستان که به دعوت سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ایران سفر کرده است صبح امروز (جمعه ۸ تیرماه) با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که در محل ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه برگزار شد طرفین بر تعمیق و تحکیم روابط نظامی و ایمنی تاکید کردند.

مبارزه مشترک با گروهک‌های تروریستی در جاهای مرزی و برقراری و تامین امنیت فاصله‌ها و مرزنشینان دو کشور ایران و پاکستان از نمونه مسائل مطرح شده میان سردار پاکپور و مدیرعامل ستاد ارتش کشور پاکستان بود.

پیشرفت و ارتقای هم کاری‌های اطلاعاتی ایمنی و مرزی از نکات مورد تاکید در مذاکرات فرمانده نیروی زمینی سپاه با مدیرعامل ستاد ارتش پاکستان بود.

در این دیدار طرفین بر ارزش اتحاد، وحدت، برادری و هم‌افزایی کشور‌های اسلامی به ویژه دو کشور ایران و پاکستان با بهره برداری از پتانسیل و ظرفیت‌های موجود برای جلوگیری از نقشه‌های شوم دشمنان امت اسلامی و ناکام گذاردن آنان تأکید کردند.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “پیشرفت و ارتقای هم کاری‌های اطلاعاتی و ایمنی در مرزها/ مبارزه مشترک با گروهک‌های تروریستی و اعمال ضد ایمنی در جاهای مرزی مشترک ایران و پاکستان” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   سردار سلیمانی سمبل مقاومت و ایستادگی است/ تا امروز در اسلام چنین صحنه‌ای از اتحاد برای جهاد با کفار ندیده بودیم
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۹, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران