پیغام تسلیت بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پی درگذشت گوینده و هنرمند پیشرو

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “پیغام تسلیت بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پی درگذشت گوینده و هنرمند پیشرو” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به مناسبت درگذشت «قاسم افشار» گوینده پیشرو و متعهد رسانه ملی پیغام تسلیتی صادر کرد.

در ابتدای این پیغام آمده است: درگذشت گوینده و هنرمند پیشرو و متدین، مرحوم قاسم افشار را به خانواده محترم ایشان و جامعه مطبوعاتی کشور به ویژه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تسلیت عرض می‌نماییم.

در این پیغام تصریح شده است: کارنامه درخشان گوینده توانمند و متعهد مرحوم قاسم افشار در لحظه جنگ تحمیلی و دوران هشت سال حماسه و ایثار و بعد از آن، الهام‌بخش و الگوی مناسبی برای نسل جوان نشریهها و به‌ویژه مجریان و گویندگان رسانه ملی است.

پیشتر این پیغام آمده است: صدای ماندگار و چهره مشهور آن مرحوم در سنگر تأثیرگذار رسانه ملی، هیچ‌گاه از حافظه تاریخی ملت قدرشناس ایران اسلامی فراموش نخواهد شد. همان شخصیتی که با اجرای حماسی و هنرمندانه خود در مناسبت‌های مهم و به ویژه پیروزی‌های رزمندگان اسلام در سنگر دفاع از ارزش‌ها و استقلال و عزت میهن اسلامی در نبرد با دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی یکی از تأثیرگذارترین گویندگان رسانه ملی بود.

در انتهای این پیغام، بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، با آرزوی علو درجات و رحمت و غفران واسعه الهی برای آن مرحوم، صبر و شکیبایی برای بازماندگان و خانواده محترم ایشان را مسألت نموده است.

حتما بخوانید   مبارزه با استکبار جهانی تعطیل‌ناپذیر است

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “پیغام تسلیت بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پی درگذشت گوینده و هنرمند پیشرو” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران