پیغام تسلیت سردار کارگر درپی درگذشت والده مدیرعامل دفتر ریاست مجلس شورای اسلامی

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “پیغام تسلیت سردار کارگر درپی درگذشت والده مدیرعامل دفتر ریاست مجلس شورای اسلامی” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» مدیرکل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس طی پیامی درگذشت والده مدیرعامل دفتر ریاست مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

در متن این پیغام آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمد جعفری

مدیرکل محترم دفتر ریاست مجلس شورای اسلامی

با صلوات بر محمد آل محمد (ص) و اهدای سلام؛

با احترام، درگذشت ام‌الشهید مرحومه مغفوره حاجیه خانم «فاطمه سرگرم» مادر گرامی‌تان دلیل تأثر و تألم خاطر گردید.

یقینا تربیت فرزندانی شجاع، ایثارگر، خدمتگزار و دل‌بسته به آرمان‌های انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) در دامان پرمهر و تقوای شیرزنانی صبور و فداکار و مادرانی مهربان و مؤمنه از قبیل آن مرحومه امکان دارد و امروز انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون زحمات و بردباری علی‌وار و زینب‌گونه پدران و مادران عزیز و گرانقدر شهدا می‌باشد.

اینجانب ضمن ابراز تسلیت و همدردی صمیمانه، از خداوند منان برای آن‌ ام‌الشهید که در روزهای حزن و اندوه فاطمیه به جوار حق شتافت، غفران و رحمت واسعه الهی و همنشینی با حضرت زهرا (س) و فرزند شهیدش و برای جنابعالی و بازماندگان معزز، صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

مدیرکل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر

انتهای پیغام/ ۲۴۱

امیدواریم نوشته “پیغام تسلیت سردار کارگر درپی درگذشت والده مدیرعامل دفتر ریاست مجلس شورای اسلامی” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   محل تدفین برادر شهید سردار نقدی مطرح شد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۱۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران