کارت عروسی یک زوج پیشرو مزین به عکس ها شهدا + عکس ها

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “کارت عروسی یک زوج پیشرو مزین به عکس ها شهدا + عکس ها” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، چند سالی است که جوانان پیشرو کشورمان مراسم عقد خود را در جوار شهدای گمنام و یا گلزار شهدا برگزار می‌کنند تا زندگی‌شان عطر و بوی شهدا را بگیرد. فروردین ماه سال جاری یکی از خادمین یادمان شهدای دشت ذوالفقاری مراسم عقد خود را در این یادمان برگزار کردند.

این زوج جوان در اقدامی معنوی و ارزشی، کارت عروسی خود را به عکس ها شهدای دفاع مقدس و به علاوه از طرف دیگر شهدای مدافع حرم از نمونه شهید همدانی و شهید رسول خلیلی، شهید مصطفی صدرزاده، شاهرخ ضرغام و شهید سیدمجتبی هاشمی مزین کرده اند، نکته قابل توجه در این کارت تصویری از رهبر انقلاب در بین عکس ها است.

کارت عروسی یک زوج پیشرو مزین به عکس ها شهدا + عکس ها

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، یادمان شهدای دشت ذوالفقاری واقع در کیلومتر ۹ جاده آبادان، جنب یادمان شهید تندگویان بنا شده که در سال۹۲ با محوریت نمایش حماسه‌های کوی ذوالفقاری، شکست حصر آبادان و مقاومت‌های شهید شاهرخ ضرغام و  مدافعان آبادان با ظرفیت اسکان ۳۰۰ نفری زائران بوجود آمده است و هر روزه پذیرای خیل عظیم زائران راهیان نور است.

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “کارت عروسی یک زوج پیشرو مزین به عکس ها شهدا + عکس ها” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اجرا مجتمع‌های ایثار با نیت گسترش کیفیت خدمات رسانی به ایثارگران انجام می‌شود
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران