کتاب «لاله‌های گلستان» خیلی زود معرفی می‌شود

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “کتاب «لاله‌های گلستان» خیلی زود معرفی می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

«علی حسنی‌پور» اکتیو فرهنگی و نویسنده جوان دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس از انتشار اولین کتاب خود اطلاع داد و اظهار کرد: کتاب «لاله‌های گلستان» شامل زندگی‌نامه ۵۰ تن از شهدای والامقام منطقه گلستان اهواز خیلی زود معرفی می‌شود.

وی اضافه کرد: این کتاب در بردارنده زندگی‌نامه و وصیت‌نامه ۴۰ شهید دفاع مقدس و ۱۰ شهید مدافع حرم منطقه گلستان اهواز است. شهید حبیب جنت‌مکان، شهید علی‌محمد قربانی، شهید حمیدرضا فاطمی‌اطهر، شهید داوود نریمیسا، شهید عباس کردونی، از نمونه این شهدا هستند.

به‌گفته این نویسنده جوان، به علاوه از طرف دیگر زندگی‌نامه شهید محمدرضا علیخانی، شهید فرامرز رضازاده، شهید مجید محمدی، شهید حسن حزباوی و شهید سید جاسم نوری از دیگر شهدای مدافع حرم خوزستان نیز در این کتاب پخش شد.

حسنی‌پور گفت: زندگینامه سرداران دفاع مقدس از نمونه شهید غلامعلی شریفی، شهید سعید کوتی، شهید محمدرضا آزادی، شهید سیدطاهر موسوی و شهید عبدالمجید کردونی نیز در این کتاب درج شد.

این نویسنده جوان دفاع مقدس با اشاره به اینکه کار گردآوری این سری ۲ سال به طول انجامید، گفت: از تابستان سال ۹۴ کار جمع‌آوری زندگینامه و وصیتنامه شهدای این منطقه را شروع نمودیم و به خاطر و مدد شهدا در تابستان سال ۹۶ این کتاب را چاپ کردیم و بنا داریم در زمانی نه چندان دور جلد دوم این کتاب را نیز به چاپ برسانیم.

حسنی‌پور گفت: هم اینک در حال نگارش کتاب شهید مدافع حرم حمیدرضا فاطمی‌اطهر هستم و امیدوارم این کتاب تا تابستان سال آتی به اتمام برسد.

حتما بخوانید   سری جریان «عطر عربی» نقد می‌شود

وی با اشاره به اینکه از کتاب‌های دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم خدمات رسانی نمی‌شود، گفت: تمام هزینه‌های چاپ این کتاب‌ها را به روش شخصی پرداخت کردم.

این اکتیو فرهنگی اضافه کرد: در آتی قصد دارم زندگی‌نامه و وصیت‌نامه شهدای عرب استان خوزستان را گردآوری کنم.

حسنی‌پور در انتهای گفت: از خانواده‌های معزز شهدا و دوستان عزیزی که بنده را در گردآوری این سری یاری کردند، تشکر می‌کنم.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “کتاب «لاله‌های گلستان» خیلی زود معرفی می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران