کرمانشاه میزبان ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار خواهد بود

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “کرمانشاه میزبان ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار خواهد بود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرعامل شورای سیاست‌گذاری تئاتر ایثار پیرامون اجرا جشنواره ملی تئاتر ایثار اظهار داشت: با اتکا به آزمایشات به‌دست آمده در طول چند سال قبلی و به علاوه از طرف دیگر اجرا پنج دوره این جشنواره در سطح ملی، اکنون ششمین دوره آن را در شکل بخش‌های صحنه‌ای و خیابانی تجربه خواهیم کرد.

وی اهداف این جشنواره را ایجاد فضایی خوب جهت ایجاد تجربه‌های نو و کشف افق‌های تازه در عرصه تئاتر با مسئله ایثار و شهادت، بزرگداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، انقلاب و دفاع مقدس، تبیین عنصر ایثار، فداکاری و از جان گذشتگی در اندیشه اسلامی و ملی و بازنمایی تاثیر فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی بر جامعه امروز ایران برشمرد.

کاویانی اضافه کرد: بخش‌های این جشنواره شامل نمایش‌های صحنه‌ای و نمایش‌های خیابانی می‌باشد که ۲۳ نمایش خیابانی و ۱۳ نمایش صحنه‌ای در این دوره از جشنواره به اجرا در خواهند آمد.

ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار، به میزبانی استان کرمانشاه با هم کاری استانداری، شهرداری، شورای اسلامی شهر و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

انتهای پیغام/ ۱۱۶

امیدواریم نوشته “کرمانشاه میزبان ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار خواهد بود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   داعش مسلمان دروغین است/ شهادت «حججی» مضطربم کرد/ ملتی که تاریخ نداشته باشد هویت ندارد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران