کرمانشاه میزبان ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار خواهد بود

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “کرمانشاه میزبان ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار خواهد بود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرعامل شورای سیاست‌گذاری تئاتر ایثار پیرامون اجرا جشنواره ملی تئاتر ایثار اظهار داشت: با اتکا به آزمایشات به‌دست آمده در طول چند سال قبلی و به علاوه از طرف دیگر اجرا پنج دوره این جشنواره در سطح ملی، اکنون ششمین دوره آن را در شکل بخش‌های صحنه‌ای و خیابانی تجربه خواهیم کرد.

وی اهداف این جشنواره را ایجاد فضایی خوب جهت ایجاد تجربه‌های نو و کشف افق‌های تازه در عرصه تئاتر با مسئله ایثار و شهادت، بزرگداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، انقلاب و دفاع مقدس، تبیین عنصر ایثار، فداکاری و از جان گذشتگی در اندیشه اسلامی و ملی و بازنمایی تاثیر فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی بر جامعه امروز ایران برشمرد.

کاویانی اضافه کرد: بخش‌های این جشنواره شامل نمایش‌های صحنه‌ای و نمایش‌های خیابانی می‌باشد که ۲۳ نمایش خیابانی و ۱۳ نمایش صحنه‌ای در این دوره از جشنواره به اجرا در خواهند آمد.

ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار، به میزبانی استان کرمانشاه با هم کاری استانداری، شهرداری، شورای اسلامی شهر و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

انتهای پیغام/ ۱۱۶

امیدواریم نوشته “کرمانشاه میزبان ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار خواهد بود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   امروزه خدمات رسانی از شهدا دغدغه‌ی عده ای از مدیران نیست
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران