کنفرانس فرهنگی «گنجِ جنگ» تا اردیبهشت ادامه دارد/ «سلام بر ابراهیم» پرفروش‌ترین کتاب است

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “کنفرانس فرهنگی «گنجِ جنگ» تا اردیبهشت ادامه دارد/ «سلام بر ابراهیم» پرفروش‌ترین کتاب است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

«یاسر سلمان‌پور» مدیر کنفرانس گنج جنگ یادمان عملیاتی والفجر ۸ در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، اظهار داشت: کنفرانس گنج جنگ شامل سه بخش فرهنگی، تولیدات حجاب و کتاب است.

وی گفت: ۱۵ غرفه در این کنفرانس می باشد که از مهرماه ۱۳۹۶ تا اردیبهشت ۱۳۹۷ در محل یادمان اروند دایر خواهد بود. بچه‌های حاضر در این غرفه‌ها از خادمین شهدا و بسیجیانی هستند که به طرز خودجوش مایل به فعالیت فرهنگی می‌باشند.

مدیر کنفرانس گنج جنگ یادمان عملیاتی والفجر ۸ تصریح کرد: حدود ۷۰ درصد این تولیدات شامل کتاب‌ و تولیدات عفاف و حجاب تولید داخلی و ایرانی هستند با اینحال چندین عدد از تولیدات چیزهای وارداتی است که ایران آن را تولید نمی‌کند.

سلمانپور پیرامون تخفیف این کنفرانس گفت: سال‌های قبلی تعدادی بن در بین زائرین توزیع می‌شد که باعث استقبال از تولیدات فرهنگی و کتاب می‌شد با اینحال در کمال تاسف امسال این بن‌ها توزیع نشد و استقبال کمتری وجود داشت.

وی گفت: پرفروش‌ترین کتاب ما طی امسال و سال‌های قبلی که از جانب دانشجویان، دانش آموزان و عموم مردم مورد استقبال قرار می‌گیرد بازهم کتاب «سلام بر ابراهیم»، «دا» و «من زنده‌ام» بوده است.

انتهای پیغام/ ۱۵۱

امیدواریم نوشته “کنفرانس فرهنگی «گنجِ جنگ» تا اردیبهشت ادامه دارد/ «سلام بر ابراهیم» پرفروش‌ترین کتاب است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اتفاقات بخش بین‌الملل بیست و سومین کنفرانس مطبوعات
نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران