گردهمایی با عنوان «پیاده‌روی خانوادگی» برگزار می‌شود

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “گردهمایی با عنوان «پیاده‌روی خانوادگی» برگزار می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت، در یک لحظه با سالروز ولادت با سعادت امام لحظه (عج) سری‌ای مردم‌نهاد اقدام به اجرا گردهمایی با عنوان «پیاده‌روی خانوادگی» کرده است.

دعوت از خانواده‌های شهدا جهت کمپانی در راهپیمایی از برنامه‌های این سری در راستای ترویج فرهنگ «ایثار و شهادت» است.

۲۷ فروردین‌ماه امسال با دعوت از مسجد‌ها و پایگاه‌های محلات، تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد، آموزش و پرورش منطقه ۱۶، شهرداری ناحیه، ناحیه و عرصه بسیج، نشست‌ای جهت اجرا هرچه پرشورتر این برنامه با حضور نماینده‌های سری‌های ذکر شده برگزار شد و ستادی با عنوان «ستاد راهپیمایی نیمه شعبان» شکل گرفت.

بر پایه این خبر، این ستاد با خدمات رسانی عضو های خود، تا به امروز ضمن انجام برنامه‌ریزی‌های ضروری جهت اجرای هرچه باشکوه‌تر «دومین همایش پیاده‌روی خانوادگی» در محله‌های نازی‌آباد، یاخچی آباد، جوادیه و تختی از اواسط در هفته جاری به روش گسترده تبلیغاتی را در مدارس و سطح محلات شروع کرده است.

خاطرنشان می‌شود، این همایش روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت، ساعت ۱۰ صبح، از مسجد حضرت رسول (ص) نازی‌آباد شروع خواهد شد و به مقصد مزار شهدای بوستان بهمن واقع در منطقه ۱۶ ختم می‌شود.

انتهای‌پیغام/ ۱۱۴

امیدواریم نوشته “گردهمایی با عنوان «پیاده‌روی خانوادگی» برگزار می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   ماجرای به رگبار بستن محافظان آیت الله مهدوی کنی به وسیله منافقین
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران