گلایه‌های همسر خبرنگار شهید فاجعه منا از بی‌مهری مسوولین

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “گلایه‌های همسر خبرنگار شهید فاجعه منا از بی‌مهری مسوولین” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، اختتامیه چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر عرصه ایثار و شهادت و فعالان محیط مجازی در عرصه ایثار و شهادت صبح امروز (سه شنبه ۱۶ مردادماه) با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید محمدعلی شهیدی مدیرعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران در تالار سوره عرصه هنری برگزار شد.

این مراسم که با حضور مدیران مسوول مطبوعات و خبرگزاری ها و اهالی رسانه و مطبوعات برگزار شد به روش مستقیم از شبکه بین المللی خبر پخش شد.

همسر شهید سید حمیدرضا حسینی در این مراسم در صحبت های کوتاهی با گلایه از بی توجهی مسوولان به شهدای فاجعه منا خطاب به آنان گفت: شما در جریان مشکلات خانواده شهدای منا هستید. حدود چهار ماه است که در انتظار نشست ای با مسوولان هستند تا قبل از شروع مناسک حج حرف های در گلو مانده ای را بزنند؛ با اینحال این فرصت پیش نیامده است.

وی گفت: امیدوارم به حرمت خبرنگاران در جمع و خون شهید حرف های ما شنیده و کمی از آلام و دردهای خانواده کم شود.

همسر شهید فاجعه منا خبرنگاری را یک انتخاب آگاهانه دانست و اضافه کرد: همسر من در بین ۴۰۰ شهید انتخاب کرد که با اسم خبرنگار به شهادت برسد.

همسر شهید حسینی تصریح کرد: در پی فاجعه منا مقام معظم رهبری تاکید داشتند که این فاجعه نباید فراموش شود. امروز اگر این فاجعه در حال فراموشی است تلاش بیشتر خبرنگاران را می طلبد.

حتما بخوانید   نظام‌آباد تهران میزبان اردوی جهادی درمانی گروه شهید هدایت

در انتهای این مراسم، از نفرات انتخاب در قسمت های گزارش، گفتگو، خبر، تصویر، تارنماها، اپ های موبایل و شبکه های مجازی با اهدای جوایزی تقدیر شد.

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “گلایه‌های همسر خبرنگار شهید فاجعه منا از بی‌مهری مسوولین” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱۶, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران