یادمان‌های شهدا حس و حال کربلا را دارند

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “یادمان‌های شهدا حس و حال کربلا را دارند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، مریم شمس از زائرین منطقه عملیاتی شلمچه، با اشاره به این‌که اولین باری است که قدم به یادمان‌های عملیاتی می‌گذارد، اظهار داشت: قبل از ثبت اسم در اردوهای راهیان نور رهبر معظم انقلاب را در خواب دیدم که فرمودند: حاجت خود را از شهدا بگیرید. من هم با این شور و شوق که رهبرم مرا به دیدار شهدا دعوت کرده است ثبت اسم کردم. چند روزی است به جاهای عملیاتی دفاع مقدس آمده‌ام که حس و حال حال عجیبی دارم و زبانم از بیانش ناتوان است. حسی که از کربلا در اربعین گرفتم در اینجا از نو برایم تکرار شد. دلم می‌خواهد مدت بیشتری اینجا بمانم تا بیشتر با شهدا انس گرفته و آن‌ها بهتر بشناسم.

وی با انتقاد از کم‌بودن بازه زمانی مقرر کرده شده برای بازدید از جاهای عملیاتی جنوب، گفت: اگر لحظه بیشتری برای بازدیدها مقرر کرده شود بهتر می‌توان از شهدا فیض برد. زائر باید لحظه کافی برای تلنگر، تفکر و تصمیم سرنوشت‌ساز داشته باشد.

شمس در جواب به این پرسش که چه حرفی با افرادی که درمقایسه با اجرا اردو‌های راهیان نور مخالفت می‌کنند دارد، گفت: باید عرصه حضور این مردم در این اردو‌ها ممکن شود، بدلیل آنکه تست شخصی در این سفر قابل مقایسه با هیچ امر و پیش نهاد‌ای نیست، با این وجود با استناد به این شرایط دعوت شهدا بسیار مهم بوده و حس مثبتی که شهدا در این فضا منتقل می‌کنند غیر قابل توصیف است.

حتما بخوانید   پیشرفت فعالیت عرصه علمیه با سازمان نشر کارهای دفاع مقدس

انتهای پیغام/ ۱۱۴

امیدواریم نوشته “یادمان‌های شهدا حس و حال کربلا را دارند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۷, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران