یادواره شهدای جاویدالأثر مدافع حرم با عنوان «آیات عشق در دمشق» برگزار شد

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “یادواره شهدای جاویدالأثر مدافع حرم با عنوان «آیات عشق در دمشق» برگزار شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، یادواره شهدای جاویدالأثر مدافع حرم تحت عنوان «آیات عشق در دمشق» عصر امروز (پنج‌شنبه) با حضور خانواده شهدا، ایثارگران و عموم مردم در قطعه ۲۹ بهشت زهرای تهران برگزار شد.

در این مراسم که با شور و حالی معنوی برگزار شد، سردار «احمد کریم‌پور» از یادگاران هشت سال دفاع مقدس طی سخنانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر تجلیل از خانواده شهدا، اظهارداشت: تجلیل از خانواده شهدا فریضه است.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری در وصف افرادی که وقت خود را صرف شهدا می‌کنند، فرمودند که شما ثروت امام لحظه (عج) هستید.

سردار کریم‌پور خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب می‌فرمایند که عزت امروز کشور هدیه گرانبهایی است که شهیدان و پدران و مادران و همسران صبورشان داده‌اند، لذا از لحاظ ایشان هرچه خدا به ملت ایران عطا کرده از برکت شهدا است.

وی با اشاره به اینکه قبر حضرت علی (ع) تا مدت‌ها پنهان بود و قبر حضرت زهرا (س) نیز هنوز پنهان مانده است، خطاب به خانواده شهدای جاویدالأثر گفت: اگر می‌بینید که جسم عزیزانتان برنگشته است، تاریخ بیان می کند که این‌ها مانند حضرت زهرا (س) نگه داشته شدند تا وقتی که جامعه نیاز داشته باشد، آن‌ها برگردانده شوند.

انتهای پیغام/۱۱۳

امیدواریم نوشته “یادواره شهدای جاویدالأثر مدافع حرم با عنوان «آیات عشق در دمشق» برگزار شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   در بحث خدمات رسانی از شهدا، در بیشتر مواقع مردم جلوتر از مدیران هستند
نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۲۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران