یاد خانواده‌های شهدا به دست فراموشی است

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “یاد خانواده‌های شهدا به دست فراموشی است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، مهدی سیفی، کارشناس حفظ قرآن کریم در حاشیه دیدار جامعه قرآنی با خانواده شهید «حسین معز غلامی» در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس پیرامون اعمال انجام شده در راستای خدمات رسانی از خانواده‌های شهدا از جانب مدیران اظهار داشت: یکی از بهترین کارهایی که تا اینجای کار در این عرصه انجام شده، ملاقات با خانواده‌های شهدا است.

سیفی با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا از چند نظر حائز ارزش است، گفت: ملاقات با خانواده‌های شهدا در حقیقت همان تکریم خود شهیدان است.

سیفی اضافه کرد: غیر از آن، متأسفانه در طول لحظه بسیاری از خانواده‌های شهدا به فراموشی سپرده شده‌اند که ضروری است برای مقابله بااین مسئله، دیدار و ملاقات با این عزیزان بیش از قبل انجام شود.

این کارشناس حفظ قرآن کریم پیرامون همین مسئله تصریح کرد: از جهت دیگر، تکریم خانواده‌های شهدا یکی از مهمترین اصول دینی ما است تا بتوانیم راه این بزرگواران را ادامه دهیم.

سیفی با اشاره به لزوم خدمات رسانی بیشتر مدیران از خانواده‌های شهدا، گفت: بنده توصیه می‌کنم تا مدیران هر ارگان و سازمانی حتما یک برنامه‌ی ثابت ماهانه برای دیدار با خانواده‌‌ی شهدای آن سازمان یا محل خودشان، در نظر بگیرند تا از این طریق خدمات رسانی‌ها بیشتر شود.

وی به علاوه از طرف دیگر پیرامون میزان رضایت بخشی اعمال انجام شده به وسیله مدیران ذی ربط به منظور خدمات رسانی از خانواده‌های شهدا، گفت: هم اینک اعمال انجام شده تا حدودی رضایت بخش بوده است با اینحال هنوز ما تا رسیدن به حد فرضیه آل فاصله داریم که ضروری است به منظور رسیدن به شرایط بهتر و خدمات رسانی بیشتر از خانواده‌های شهیدان، ابتدا دیدار بااین عزیزان بصورت جدی تر در مسیر پیش روی قرار گیرد، سپس مدیران نیز دغدغه‌مند‌تر از قبلی اعمال ضروری را در این خصوص انجام دهند.

حتما بخوانید   بازخوانی بیانات امام خمینی (ره) بعد از شهادت آیت الله بهشتی

این کارشناس حفظ قرآن کریم در انتهای اضافه کرد: امیدوارم با خدمات رسانی‌های بیشتر مدیران از خانواده‌های شهدا، بیننده افزایش به هر میزان بیشتر فرهنگ شهادت و ایثار در جامعه باشیم.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “یاد خانواده‌های شهدا به دست فراموشی است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۱۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران