یاوه‌گویی‌های ترامپ تازگی ندارد/ دشمن بداند که تهدید، جواب تهدید است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “یاوه‌گویی‌های ترامپ تازگی ندارد/ دشمن بداند که تهدید، جواب تهدید است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در بازدید از تیپ ۱۷۷ متحرک نجومی شهید نصر اصفهانی تربت حیدریه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با بصیرت الهی با این وجود فقیه جامعه و خدمات رسانی ملت از نظام اسلامی هیچ خطری مرزها و موجودیت کشور را تهدید نمی‌کند و نیروهای مسلح در بیشتر مواقع تکمیل و مهیا برای جلوگیری از هرگونه تجاوز ممکن هستند.

وی با بیان اینکه یاوه‌گویی‌های ترامپ تازگی ندارد، اضافه کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز آمریکایی‌ها تا توانستند توطئه کردند و می‌کنند و ملت ایران با اتکا به خدا و اطاعت از ولایت فقیه و وحدت و انسجام ملی به مانند قبلی جواب قاطع و دندان‌شکنی به دشمن خواهند داد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: یاوه‌سرائی و جنجال‌های مطبوعاتی ترامپ نه برای بار نخست و نه تازه ترین بار خواهد بود و ملت ایران اسلامی به این تهدیدات عادت کرده است و دشمن بداند که تهدید، جواب تهدید است.

حیدری خاطرنشان کرد: تمام توان و اراده نیروهای مسلح بر این است تا آنجایی که ممکن باشد و بحمدالله به طرز ۱۰۰ درصد محقق شده از توانمندی‌های دانش پژوهان و متفکران داخلی سود ببرد و این سیاست نیز از همان روزهای آغازین جنگ تحمیلی با فرمان امام راحل مبنی بر خودکفایی بومی نیروهای مسلح نیز عملیاتی شد.

حتما بخوانید   اختتامیه جشنواره ورزشی فرزندان ارتشی برگزار شد

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: آنچه که امروز در چرخه دفاعی نیروی زمینی استفاده می‌شود حاصل دسترنج کارشناسان و سربازان و افسران ایرانی است و با افتخار مطرح می‌کنیم که هیچ الزامی به ادوات و ابزارهای خارجی نداریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در سفر یک روز به تربت حیدریه از یگان‌های نظامی، توانمندی های پرسنل تیپ ۱۷۷ متحرک نجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی بازدید به کرد.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “یاوه‌گویی‌های ترامپ تازگی ندارد/ دشمن بداند که تهدید، جواب تهدید است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران