یک مسلمان برای زنده‌ماندن «اسلام» کفایت می کند

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “یک مسلمان برای زنده‌ماندن «اسلام» کفایت می کند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، شهید «سلمان خدادادی تیرکلائی» در اولین روز از آبان‌ سال ۱۳۴۵ در روستای «تیرکلا» از توابع شهرستان شهیدپرور ساری در خانواده‌ای مذهبی، با اصالت و کشاورز دیده به جهان گشود. این شهید والامقام در منطقه عملیاتی مهران (مرحله سوم عملیات کربلای یک) در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) به شهادت رسید.

فراز‌هایی از وصیت‌نامه شهید خدادادی به شرح پایین است:

«برادران و خواهران، ننگ است در موقعی که کل کفر در طرف دیگر کل اسلام ایستاده، کسی خم به ابرو نیاورد و در بستر بمیرد و دل به مال و منال و زن و فرزند ببندد. در موقعی که اسلام تنها است و یار و مددکار می‌خواهد، دیگر نشستن حتی زنده بودن معنا ندارد. این شهید است که یار و مددکار اوست. این شهید است که با نثار خون خود درخت اسلام را آبیاری می‌نماید.

اسلامی که استعمار و ابرقدرت‌ها و کافرین و مشرکین برای از بین‌بردنش دست به هر جنایتی که برای انسان قابل تحمل نیست می‌زنند. با این وجود کور خواندند، تا وقتی که یک نفر مسلمان در کره زمین می باشد، اسلام زنده است.

با استناد به گفته معصومین (ع): «شرع‌ُ محمد مستمرٌ الی یوم القیامة» اسلام دین جامعی است که حتی یهودیان گرایش به این دین مبین دارند، با این وجود این روباه‌صفتان در بیشتر مواقع درصدد تضعیف اسلام هستند، بیایید با هم دست به دست یک‌دیگر با تمام اقشار و تمام مسلمان‌های روی زمین بدهیم و کفر را از بین ببریم، به امید آن روز.»

حتما بخوانید   خوش‌آمدگویی مادر شهید شفیعی در استقبال از پیکر فرزندش+ تصویر

انتهای پیغام/ ۱۱۴

امیدواریم نوشته “یک مسلمان برای زنده‌ماندن «اسلام» کفایت می کند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۷, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران