۲۲ بهمن تجلی حضور عاشقانه مردم در صحنه دفاع از اسلام و انقلاب

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “۲۲ بهمن تجلی حضور عاشقانه مردم در صحنه دفاع از اسلام و انقلاب” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، مردم ایران در بیشتر مواقع در صحنه اند و هر لحظه دشمنان دندان تیز کرده و در پی تفرقه ملت و رخنه در این کشور باشند مردم سیلی محکم تری به روش یاوه‌گویان می زنند و این دفعه هم دشمنان ناامید خواهند شد.

مردم ایران سالهاست که تحریم و فشار اقتصادی را تحمل کرده اند و سر در مقابل دشمنان خم نکرده اند و استکبار جهانی را بزرگترین دشمن نه تنها ایران، که دشمن بشریت می دانند و در هر جای دنیا که ضروری باشد در مقابل دشمنان، با ایمان پیشرو و روحیه‌ای جهادی می ایستند. مردمی که شعار «هیهات منا الذله» با گوشت و خون آنها عجین شده است.

«حسین حسین شعارشان و شهادت افتخارشان» است. مردمی که به دفعات به این شعار خود جامعه رفتار پوشانده‌اند و برای استقلال و آزادی خود پیوسته خون فرزندان خود را تقدیم اسلام و آرمان های انسانی کرده اند و در هر شرایط و تهدیدی در پایین موشک و بمباران، در سرما و گرما در تمامی کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن کمپانی کرده اند و هرگز از پای ننشسته اند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظله العالی ) در دیدار واپسین فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش فرمودند: «انقلابیون امروز، ایستاده‌تر و آگاه‌تر و بصیرتر از انقلابیون روزهای اول انقلاب هستند و بر همین اساس، انقلاب پیش رفته و تکامل یافته است». 

حتما بخوانید   «دفاع مقدس» باید به جامعه بین الملل معرفی شود

امروز به فرموده رهبر مجاهد و فرزانه مان حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظهل العالی) انقلابیون  امروز آگاهانه تر و با بصیرتی بیشتر از جوانان لحظه انقلاب در صحنه تکمیل اند،جوانانی که برای احیای اسلام و ارزشها حد و فاصله نمی شناسند و از جان خود می گذرند. پیشرو که عرصه بیداری مردم عصر حاضر شده است و استکبار جهانی باز هم با شعارهای پیشرو مردم ما مواجه و مایوس تر از قبلی خواهد شد.

انتهای پیغام/۱۹۱

امیدواریم نوشته “۲۲ بهمن تجلی حضور عاشقانه مردم در صحنه دفاع از اسلام و انقلاب” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۲۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران