۵ گروه از استان کرمانشاه برای دیده هلال ماه شوال اعزام می‌شوند

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “۵ گروه از استان کرمانشاه برای دیده هلال ماه شوال اعزام می‌شوند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

مدیرعامل ستاد استهلال استان کرمانشاه:

مدیرعامل ستاد استهلال استان کرمانشاه گفت: ۵ گروه از استان کرمانشاه برای دیده هلال ماه شوال به جاهای سنی‌نشین و شیعه‌نشین استان کرمانشاه اعزام می‌شوند.

به نوشته گروه دیگر نشریات دفاع پرس، حجت‌الاسلام جواد کرمی با اشاره به اینکه عضو های این گروه‌ها از اهل تسنن و اهل تشیع هستند اظهار داشت: از این پنج گروه در شکل گروه‌های پنج تا ده نفره در دو گروه در جاهای سنی‌نشین و سه گروه در ارتفاعات جاهای شیعه‌نشین مستقر می‌شوند.

مدیرعامل ستاد استهلال استان کرمانشاه عنوان کرد: این مردم با ابزارهای کامل از نمونه تلسکوپ، دوربین‌های نجومی و جی پی اس در ارتفاعات مستقر می‌شوند و بعد از استقرار در مکان‌هایی که از قبل جانمایی شده به کار دیده ماه می‌پردازند و نتیجه را فورا به دفتر مقام معظم رهبری مطرح می‌کنند.

کرمی با بیان اینکه گروهای اعزامی در غروب روز ۲۹ ماه رمضان هلال ماه شوال را رصد می‌کنند گفت: امکان دیدن هلال ماه احتمالا فردا عصر نباشد و برآورد میشود دوشنبه پنج تیر ماه روز اول شوال و عید فطر باشد.

انتهای پیغام/ ۱۱۲

امیدواریم نوشته “۵ گروه از استان کرمانشاه برای دیده هلال ماه شوال اعزام می‌شوند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   کتاب‎هایی با مسئله فتح خرمشهر را ورق بزنیم
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران