۳ اثر هنری با مسئله «نیروی هوایی ارتش» معرفی شد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “۳ اثر هنری با مسئله «نیروی هوایی ارتش» معرفی شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، بازی رایانه‌ای «حمله به اچ ۳»، مستند ۷ قسمتی «نبرد فانتوم‌ها» و سرود «راه خورشید» صبح امروز (چهارشنبه ۱۸ بهمن) معرفی شد.

در مراسم معرفی این کارهای هنری و فرهنگی، امیر سرتیپ خلبان «حسن شاه‌صفی» فرمانده نیروی هوایی ارتش و حجت الاسلام والمسلمین «احمد جلیلی‌صفت» جانشین مدیرکل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش حضور داشتند.

«کامیار محبوبیان» مدیرکل انستیتو ملی بازی‌سازی در این مراسم گفت: در سال ۹۴، ۲۳ میلیون نفر بازیگر رایانه‌ای (گیمر) داشتیم که این محاسبه در چند سال آتی به حدود ۴۰ میلیون نفر می‌رسد، یعنی تقریبا نیمی از جمعیت کشور بازیگر رایانه‌ای (گیمر) خواهند شد و چون این بازی‌ها به نحوی بازی تعاملی شمرده می‌شوند، به یکی از مهم‌ترین نشریهها مبدل خواهد شد.

وی اضافه کرد: بازی‌های رایانه‌ای که نیروی هوایی ارتش آن را تولید کرده برآمده از حوادث تاریخی غرورانگیز و تاریخی است؛ وانگهی چون یکی از تولیدکنندگان این بازی‌های رایانه‌ای سربازی است که دوره خدمت خود را در این نیرو سپری کرده، می‌تواند الگویی برای بهره برداری از سربازان کارشناس در نیروهای مسلح باشد.

«سالار بی‌باک» کارگردان مستند «نبرد فانتوم‌ها» نیز در این مراسم بیان داشت: در سال ۷۹ اثری را پیرامون خلبانان نیروی هوایی ارتش تولید کردیم که با استقبال بسیاری در داخل و خارج کشور روبرو شد که اکنون نیز در حال تولید یک مستند پیرامون خلبانان جنگنده‌های نیروی هوایی در دفاع مقدس هستیم.

حتما بخوانید   جنگنده‌های F-7 به موشک و تسلیحات تازه تجهیز شدند

وی ادامه داد: فرمانده و کارکنان نیروی هوایی در این راه هم کاری بسیار خوبی با ما داشتند؛ لذا امیدواریم بتوانیم از گنج رشادت‌های نیروی هوایی ارتش در دفاع مقدس معرفی و جانفشانی‌ها و دلیرمردی‌های خلبانان نهاجا را به جوانان معرفی کنیم.

بی‌باک خاطرنشان کرد: به نظر من اکنون لحظه بینهایت خوبی برای فعالیت ارتش در محیط مجازی و بازتاب اعمال نیروی هوایی ارتش در این فضا است.

انتهای پیغام/ ۲۳۱

امیدواریم نوشته “۳ اثر هنری با مسئله «نیروی هوایی ارتش» معرفی شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۱۸, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران